Zubřané opět bojují o přední příčky

15.10.2024

ObrázekMěsto Zubří opět účastní říjnové výzvy 10 000 kroků. Je nás tento podzim sice méně (osmdesát osm, z toho sedmdesát devět aktivních) než výzvy předešlé, ale opět šlapeme parádně! K dnešku nám patří šesté místo celkově, když se města v pořadí kolem nás pohybují v rozmezí několika bodů, v městech do 10 tis. obyvatel nám patří dokonce druhá příčka. Zde už se sedmibodovou ztrátou na Velkou Bystřici, ale s náskokem osmi bodů na třetí Choceň. A jak to vypadá v Zubří samotném? Nejvíce bodů (vypočteno dle koeficientu BMI, věku a počtu km) zatím vyšlapal uživatel s názvem Lajax (327), za ním následuje Pepinosto (241) a Petr Polách (240 bodů). Nejvíce kilometrů zatím uběhla či ušla Kateřina Urbanová (281), uživatelka s názvem Tereza1 (273) a Tereza Randusová (268 km). Do týmové soutěže se přihlásily čtyři klasické týmy a prvenství zatím patří Handball TEAMU s 1 052 body, druzí jsou Hasiči Zubří (906) a třetí Klamrdony (471 bodů).

Máme i dva partnerské týmy, z nich je zatím úspěšnější tým Ajá a Mája (217 bodů), druhý je tým All Blacks (148 bodů). Více na tomto odkazu. Počasí je zatím v říjnu proměnlivé, někdy to chce opravdu silnou vůli k nějakým těm „vyšlapaným“ krokům, ale věříme, že Zubřané do konce výzvy své postavení udrží nebo i vylepší!! Zatím klobouk dolů!!