Aktuální informace
Počasí potrápilo tenisty
Zatímco minulý týden si děvčata na turnaji ve čtyřhře málem dávala svařák, v sobotu bylo téměř o dvacet stupňů více a chlapi hledali stínek a vychlazené pití. Obudili jsme se do krásné slunné soboty a věděli, že chlapy nečeká v tenisovém turnaji ve dvouhře O pohár starosty města Zubří nic jednoduchého, ale až průběh turnaje ukázal, jak bylo vedro nebezpečné. Základní skupiny začaly v 8.30 hodin ráno, tenisté byli rozděleni do čtyřech skupin, kde se utkali systémem každý s každým, ze skupin pak postoupili vždy dva nejlepší do čtvrtfinále. Nutno dodat, že ve všech zápasech vítězili favorité a chvilku po poledni jsme věděli obsazení zápasů play off. Na výsledky ve skupinách se můžete podívat zde.
Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii
Trofej směřuje potřetí do Vsetína
Druhý červnový víkend tenisu moc nepřálo. Poměrně deštivé počasí v minulých dnech a podmáčené kurty nedovolily odehrát oba plánované turnaje, mužský ve dvouhře a ženský ve čtyřhře. Sobotní mužský jsme byli nuceni kvůli četnějším přeháňkám přeložit o týden, ženský turnaj ve čtyřhře s názvem Ladies OPEN, se nakonec odehrál, i když počasí taky nebylo úplně komfortní. Před turnajem potrápily zdravotní problémy dva přihlášené páry, tak v neděli ráno se v areálu Polyfunkčního centra sešlo šest dvojic, aby si to systémem každý s každým rozdaly o co nejlepší umístění. Mezi přihlášenými páry nechyběly ani dva páry zuberské, a to Martina Přikrylová, Katka Pšenicová, které zastupovaly házenkářky Lesany a obhájkyně druhého místa z loňského roku, Evelína Mičolová a Jana Stošková.



