Připravuje se start 2. ročníku Zuberské amatérské ligy v kuželkách!!

23.7.2014

ObrázekPo minulém úspěšném 1. ročníku Zuberské amatérské ligy v kuželkách se chystá start dalšího!! V minulém roce se této soutěže zúčastnilo pět týmu, z nichž nejúspěšnějším byl celek Oktopus, který má v držení putovní pohár pro vítěze Zuberské ligy. Zopakuje svůj triumf i letos nebo se objeví ještě někdo lepší? Na odpověď si budeme muset počkat do jara příštího roku, kdy bude Zuberská liga vrcholit.Soutěž je určena všem neregistrovaným hráčům starším 15 let, kteří nejsou registrovaní v žádném kuželkářském oddíle v ČR včetně dorostenců. Zúčastnit soutěže se mohou registrovaní hráči, kteří z různých důvodů jeden rok nestartovali v žádných soutěžích řízených jakýmkoliv územním orgánem ČKA.

Druhou výjimkou je povolení startu registrovaným hráčům nad 50 let. Liga je určena pro tříčlenná smíšená družstva a hrát se bude na 60 hodů sdružených, to znamená 15 hodů do plných + 15 hodů dorážky s výměnou drah. Hracími dny budou pravděpodobně úterý a středa, a termín konání soutěže je říjen 2014 až březen 2015. Hrací systém, výše startovného (max. 1 000 Kč na tým) a rozlosování bude upřesněno po uzávěrce soutěže, která je 15. 9. 2014. Do té doby je nutno odevzdat řádně vyplněnou přihlášku, která je k dispozici zde. Přihlášku lze předat osobně p. J. Randusovi ve Sportovní hale nebo zaslat na email josef.randus@mesto-zubri.cz. Na konci soutěže budou odměněna tři nejlepší družstva a ceny obdrží taky tři nejlepší jednotlivci. Pro nejlepší bude na závěr ligy připraven turnaj TOP 12. Na Vaši účast se těší pořadatelé z odboru OKS Města Zubří a oddíl kuželek TJ Gumárny Zubří.