Poděkování za Čokoládovou trepku

25.6.2024

ObrázekČokoládová trepka už dosáhla takových rozměrů, že je do ní zapojeno čím dál tím víc lidí. A za jejich spolupráci se jim sluší poděkovat. V první řadě vedení Města za podporu, díky níž může být Trepka takovou, jakou ji znáte. Odboru kultury a sportu - sporťáku Pajkovi, muzejní Erice, knihovnicím Lence a Verči, kteří Trepku vymýšleli dlouhou dobu dopředu a v sobotu pak vše dokonali na akci samotné. Děvčatům z Mateřských školek Sídliště a Duha Staré Zubří, které kromě slavnostního nástupu fungovaly u disciplín Zimních hrátek. Děvčatům z kreativního stánku, které Vám pomáhaly zdobit hvězdičky a stejně tak děvčatům ze stánku, kde zkrášlovaly Vaše obličeje. Nemůžeme zapomenout ani na dobrovolníky, kteří Vás doprovázeli při disciplínách samotné Trepky v čele s Petrem Volným

a také protagonistům slavnostního nástupu v rolích známých sportovců. Bez fotografů Davida Dukáta, Šimona Poláčka a Davida Janoška bychom neměli žádné vzpomínky, Milan Vondra zase bleskurychle natočil krátký sestřih z celé akce. Poděkovat musíme i hlavním protagonistům Zimní olympiády, Zdeňkovi Pavlíčkovi a Natálce Švecové, kteří s námi strávili celý den, a nakonec dětem na krk věšeli medaile. Celým programem nás letos poprvé doprovázela Zuzka Kalinová a zvládla svou roli bravurně. Stejný dík si zaslouží i skokanský oddíl z Rožnova pod Radhoštěm zastoupený Lucií Kolečkovou, která se věnovala dětem u rampy pro skok na lyžích, stejně tak i "mladé" pušky Pepa, Jony, Dan a Šimon, kteří se věnovali dětem na laserové střelnici a od rána chystali vše potřebné.

Zapomenout nesmíme ani na Petra Mičkala, jehož holubi doprovázeli zapálení olympijského ohně, ani na maskota olympiády - trepkáčka, s nímž se fotila spousta dětí. Neméně důležitou roli měly i holky u registrace, které strávily na rozdíl od nás, spoustu času zavřeny v tělocvičně. A právě nejen tělocvičnu, ale i další prostory nám poskytlo vedení Základní školy. Díky Radku Vaculínovi, dorostencům HC Zubří a dopravě z KSK-System, jsme mohli zajistit tribuny z hřiště Lesany. O postavení stanů a setů k sezení se postarali chlapi z Rychlé roty. Muziku nám celý den pouštěl a o ozvučení areálu se postaral Radek Majer, funkci zdravotníka zastal Milan Malina, o úklid se po akci postarala Lenka Petřeková.

Tradičně bychom se neobešli bez našich partnerů a podporovatelů. Generálním partnerem akce byla firma Okentěs, která kromě finanční podpory nechala dětem vyrobit startovní tašky. Finančně dále Trepku podpořil Hotel Abácie, Hends products, ROBE lighting, KSK - SystemSchrack Technik. Olympijské kruhy nám vyrobila firma H-tipol Halašta, MA Zubří dětem věnovalo poukázky na koupaliště, Pohádkové lázně zase volné vstupy do herny. Skvělé muffiny pro děti upekla paní Lenka Čípová ze Sladké fantazie, o občerstvení se celou dobu staraly kolektivy kavárny Tip Café a Starozuberské krčmy. A úplný závěr patřil zašovským hasičům, kteří dětem vytvořili sníh, kterou představovala pěna a díky niž se děti mohly po náročném dni zchladit. Ještě jednou všem velké díky za spolupráci a podporu!

PR