Poděkování za Čokoládovou trepku

23.6.2022

ObrázekZa svou desetiletou historii se stala Čokoládová trepka velkou sportovní akcí, která daleko přesahuje hranice Zubří. Trepka by se nikdy nestala takovou akcí bez podpory – finanční, materiální, ale také personální. Generálním partnerem letošního ročníku se stala firma Okentěs, která podpořila Trepku finančně, stejně jako firmy ROBE lighting, s.r.o., Hends product, Nashe bistro a CS CABOT. Ceny pro děti věnovaly Pohádkové lázně, Schrack Technik a MA Zubří. Sladká Fantazie - cukrářská výroba prostřednictvím paní Lenky Sladké upekla pro všechny děti muffiny. Oříškem byly letos tribuny, které jsme z hřiště Lesany převezli díky zapůjčení auta z firmy KSK-Systém, mobilní oplocení zapůjčil Radek Vaculín a o samotné stěhování se postarali silní borci z HC Zubří v rámci tréninku.

O občerstvení se postaral jako každý rok kolektiv kavárny Tip café, letos i s Tip dokem, a nově se o to, abyste neměli hlad a žízeň, staral i personál Starozuberské krčmy. Organizace Čokoládové trepky by se samozřejmě neobešla ani bez pracovníků městského úřadu, stejně tak bez pomoci mateřské školky Sídliště a Duha ze Starého Zubří, kterým letos zdatně sekundovali i zuberští modeláři. Každý rok poskytuje své zázemí a prostory Základní škola.

Zapomenout nemůžeme ani na členy lyžařského oddílu v čele s Peťou Volným, Terku a Domču, které celý den malovaly na obličej, moderátora, všechny fotografy a další spoustu dobrovolníků, kteří se snažili, aby proběhla Trepka v klidu, v rámci pravidel, a abyste se příští rok do areálu Polyfunkčního centra opět vrátili!!!
Díky moc!!!