Beseda s Tomášem Štverákem

20.10.2021

ObrázekNa středu 13. října připravil do Klubu Odbor kultury a sportu města Zubří besedu s jedním nejznámějších a nejúspěšnějších současných sportovců Zubří, s ultramaratóncem Tomášem Štverákem. Tento mladý, sympatický týpek si pro nás připravil čtyři hlavní témata a tak jsme se mohli v průběhu večera dozvědět o tom, jak proběhly projekty Double Everesting a Okres Vsetín loop pro ZOO Zlín, při kterých vybral pro Kubu Guryču z Rožnova a pro zlínskou ZOO přes 200 tis. Kč. Povyprávěl nám taky o svých úspěších na závodech Ultra Trail du Mont Blanc, kde skončil na 31. místě v nejlepším dosavadním československém výkonu a také o svém prvenství na závodě 100 Miles of Istria. Vše bylo doplněno hezky připravenou prezentací a celým večerem Tomáše provázel moderátor Marian Žárský.

Na závěr více jak dvouhodinové přednášky vylosoval z téměř stovky posluchačů pár šťastlivců, kteří si domů odnesli hezké ceny věnované sponzory, kteří Tomáše v jeho úspěšné kariéře podporují. Nyní ještě čeká Toma do konce roku pár závodů a my mu v nich přejeme hodně zdraví a hlavně, ať si je užije!