Uživatelský účet
Přihlášení uživatele close

Zadejte prosím emailovou adresu a heslo.

E-mail:
Heslo:
Ankety
Kalendář akcí
Červenec 2018
poútstčtsone
      1
2345678
9101112
16171819202122
23242526272829
3031     
Aktuálně

Tomáš Macháček po pěti letech opět vítězem!

3.7.2018

Studené počasí, stejné jako na konci měsíce března, přivítalo tenisty na kurtech Polyfunkčního  ...

více...
Připravované akce

HC ROBE Zubří - Sokol Nové Veselí

Sportovní hala - 15.9.2018

2. kolo házená Extraliga mužů


HC ROBE Zubří - ŠSK Talent Plzeň

Sportovní hala - 29.9.2018

4. kolo házená Extraliga mužů


HC ROBE Zubří - SKKP Handball Brno

Sportovní hala - 31.10.2018

7. kolo házená Extraliga mužů


Rezervace sportovišť

Sportovní hala

Sokolovna

Kuželna

Polyfunkční centrum

Vítězství pro Zemana a Bazalku

19.2.2018

ObrázekJiž pošesté se sešli nejlepší amatérští stolní tenisté z okolí v zuberské sokolovně, aby se utkali o příčky nejvyšší na Turnaji neregistrovaných. Letošní ročník byl poznamenaný chřipkovou epidemií, takže ještě ráno se museli pořadatelé vyrovnat s náhlými neúčastmi některých hráčů. Naštěstí však většina dorazil, a to i z větších vzdáleností. Kromě již tradičních okolních měst a vesnic také z Ostravy, Kvasic, již po několikáté z Tlumačova a nejdál to měl Ján Klempa, který dorazil až z Malacek!

Hráči byli rozděleni do dvou kategorií - nad a do 35 let. Začneme kategorií méně početnou, tedy mladíky. Zde se přihlásilo osm stolních tenistů, kteří byli rozděleni do dvou skupin. Zde byli neúspěšnější domácí hráči, když Danek Zeman a Max Matula své skupiny vyhráli a Vojta Pernický skončil druhý. Zápasy play off už, ale byly o něčem jiném. Vojta podlehl po velkém boji Patriku Kubcovi 2:3, Max zase Patriku Kováři stejným výsledkem. Do finále se nakonec probojovali domácí Danek Zeman a Pepa Chlud z Kvasic. Danek, který v průběhu turnaje ztratil jen dva sety byl úspěšnější i ve finále po výhře 3:0 konečně zajistil turnajové vítězství domácímu hráči! Na zápasy ve skupinách se můžete podívat zde. Na tomto odkazu výsledky zápasů play off.

V kategorii nad 35 let nakonec dorazilo 32 hráčů. Již zápasy ve skupinách naznačily, že se budeme mít v play off na co těšit. Některé nové tváře turnaje totiž ukázaly, že umí stolní tenis hrát parádně a že se s nimi bude muset počítat. I v této kategorii postoupili ze skupin všichni borci a již v prvním kole se museli loučit díky krutému losu někteří z favoritů. Honza Mareš podlehl Milanu Bednarikovi a také Mirek Kuběj se musel sklonit před uměním Jirky Krčmy. Ze zuberských hráčů, kterých opět dorazilo poskrovnu, se dostali do osmifinále jen Petr Polách a Petr Matula. Oba dva ovšem svým soupeřům podlehli a rozloučili se tak s turnajem.

Čím více jsme se blížili k finále, tím jsme byli samozřejmě častěji svědky skvělého pingpongu! Do finále se nakonec probojoval Pavel Kutra z Tlumačova a obhájce loňského vítězství, Zdeněk Bazalka. Úvod zápasu patřil Pavlovi, který se dostal do vedení 2:0, ale ani to mu nakonec k vítězství nestačilo. Zdeněk totiž zabojoval, otočil zápas na 3:2 ve svůj prospěch a po loňském triumfu přidal další vítězství! Výsledků zápasů ve skupinách zde. Výsledky play off na tomto odkazu.

Po pěti hodinách skvělého stolního tenisu si pak nejlepší čtyři z každé kategorie odnesli ceny a diplomy, a my se již nyní můžeme těšit na ročník další. Pokud bude tak kvalitní jako ten letošní a opět se k nám vrátí všichni hráči, tak se opravdu máme na co těšit!

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii