Virtuální Čokoládová trepka 2020 za námi

7.8.2020

ObrázekStejně jako všechny pořadatele, tak i nás letos potrápila věc jménem koronavir. Proto jsme letos zorganizovali Čokoládovou trepku alespoň virtuálně. Výzva spočívala v tom, že si v době od 15. května do 19. července mohli zajít do areálu Polyfunkčního centra rodiče se svými dětmi a zde absolvovat tři již tradiční disciplíny trepky - hod zuberskou metlou, běh a skok z místa. Připraveno bylo i dalších deset doprovodných disciplín, které ovšem byly nepovinné. Do letošní netradiční se nakonec přihlásilo devadesát osm dětí, které ihned po zdolání všech tří disciplín obdržely od správců areálu medaili. Kdo chtěl, mohl si dle nachystané šablony vyrobit i tričko, aby mu rok 2020 nechyběl ve sbírce. K dispozici měli malí sportovci připravený instagramový rámeček, ve kterém se mohli vyfotit a Vy se na výběr z fotek můžete podívat ve fotogalerii.

A jak to dopadlo? Děti jsme rozdělili do čtyř kategorií - dívky mladší a starší a chlapci mladší a starší. Výkony samozřejmě berte s rezervou, protože přítomen nebyl žádný rozhodčí, výkony zapisovali sami rodiče a každý může mít samozřejmě jiný metr. O to ale letos samozřejmě nešlo. Chtěli jsme udržet trepku v režimu "aktivní" a pevně věříme, že k tradičnímu formátu se opět příští rok vrátíme. Zde se můžete podívat na výkony dětí v jednotlivých kategoriích, přičemž jsou mladí sportovci seřazeni dle příjmení. Pro nás jsou vítězové všichni, kdo se zúčastnili! Výsledky kategorií: mladší dívky, starší dívky, mladší chlapci, starší chlapci.

Po ukončení výzvy jsme vylosovali i malou tombolu, kdy jsme vylosovali deset dětí a ty dostaly malé dárky. Všechny ceny již mají své šťastné majitele. Ceny do tomboly věnovalo Město Zubří a Pohádkové lázně Rožnov pod Radhoštěm. Závěrem chceme ještě poděkovat všem malým sportovcům a jejím rodičům, kteří došli do areálu Polyfunkčního centra a absolvovali zde "svou" trepku. A o tom, že se nejednalo jen o místní kluky a holky svědčí i účast atletů z Blanska, Hradce Králové či Prahy. Příští rok se na Vás těšíme na opravdové trepce 2021!!