V 7. kole Zuberské ligy získal překvapivě tým Veteránů první bod

23.1.2014

ObrázekV prvním zápase Zuberské amatérské ligy v kuželkách potvrdil celek Oktopusu roli favorita, porazil tým Paneláků 8:0 a jde suverénně za vítězstvím v soutěži!! Hned v úvodním zápase vytvořila Naďa Slováková (214 kolků) náskok téměř sta shozených kuželek, který poté Naďa (231 kolků) a Milan (196 kolků) Leškovi ještě navýšili. I když v posledním zápase s Ivanem Frňkou (179 kolků) to Milan neměl úplně jednoduché. Nakonec ale vyhrál tým Oktopusu 8:0. Zápis z utkání zde.

Do druhého utkání nastupoval v roli favorita celek TIP cafe, kde se střetl s týmem Veteránů, který dosud nezískal ani bod. Nechybělo moc a připsal si body hned dva! Ale pěkně popořádku. V prvním utkání jasně přehrál Radim Balhárek, svým dosud nejlepším výkonem 208 kolků, Radka Vaška (142 kolků) a získal náskok 66 kuželek. Další tři kolky k dobru přidala Zdenka Pernicová (178 kolků), která ve vyrovnaném souboji zvítězila nad Pepou Holišem (175 kolků). Do rozhodujícího souboje nastoupil Petr Balhárek proti Robertovi Jurajdovi s náskokem 69 kolků a schylovalo se k velkému překvapení. Nicméně Robert Jurajda podal famózní výkon, na první dráze shodil 146 kolků a stáhl náskok Veteránů na pouhých sedm kolků!! Na druhé dráze mu již stačilo shodit 112 kuželek (celkem 258 kolků a nejlepší výkon v soutěži!) a vítězstvím nad Petrem Balhárkem (170 kolků) dovedl zápas ke konečné a spravedlivé remíze 4:4. Zápis z utkání zde. Pořadí jednotlivců a tabulka soutěže zde.
Nyní nás čeká čtrnáctidenní přestávka. Ve středu 5.2. se v prvním utkání od 17 hodin střetnou v souboji o druhé místo celky TIP cafe a KO-SA. V případě prohry týmu KO-SA se již může rozhodnout o celkovém vítězství celku Oktopusu! Ve druhém večerním utkání se od 18.30 hodin utkají týmy Paneláků a Veteránů. V tomto utkání se můžou odrazit ode dna Veteráni. Podaří se jim to? Nebo si naopak pohlídají Paneláci čtvrtou příčku?
Partnery Zuberské ligy jsou: Město ZubříSportovní poháry - PSUnipar - výroba svíčekMartin Pšenica - servis výpočetní technikyAleš Měrka - nezávislé finanční poradenstvíLB SilverDana Krůpová - masérské služby, Robert Jurajda - marketing a manažérská činnost, kavárna TIP cafe.