Třetí kolo Zuberské amatérské ligy v kuželkách

5.12.2013

ObrázekTak je za námi další kolo Zuberské amatérské ligy v kuželkách. Již třetí týden po sobě kuželkářští nadšenci svými výkony dokazují, že se lepší zápas od zápasu a posouvají se svými výkony výš a výš. Opět totiž přidali další kolky navíc a vylepšili celkový počet kuželek na číslo 2 428. V prvním zápase se utkaly týmy KO-SA a Tip cafe. Na obou stranách jsme mohli vidět nové tváře v sestavách. Zápas zvládli lépe borci z týmu TIP cafe, kteří se počtem 677 shozených kuželek postarali o zatím nejlepší týmový výkon. V zápase nakonec zvítězili poměrem 8:0 a dostali se již na druhé místo v tabulce. Nutno podotknout, že i členové týmu KO-SA se nenechali zahanbit a dva z nich překonali hranici 200 kolků. Zápis z utkání zde.

Ve druhém zápase proti sobě nastoupily týmy Veteránů a Paneláků. Oba celky byly dosud bez výhry a očekával se vyrovnaný boj. Tak tomu i bylo a o bodech se rozhodovalo až v posledním zápase, který zvládl lépe Ivan Frňka a výkonem 214 kolků potvrdil vítězství Paneláků v poměru 6:2. Zápis z utkání zde. Pořadí jednotlivců a tabulka po třetím odehraném kole zde.
Nyní nás čeká čtrnáctidenní přestávka, další kolo je na programu 18. prosince. Utkají se v něm týmy Paneláků a KO-SA, poté Oktopus a Veteráni. Volno v tomto kole má tým TIP cafe. Určitě se máme opět na co těšit a zaplněná kuželna dokazuje, že se je na co dívat!!
Partnery Zuberské ligy jsou Město ZubříSportovní poháry - PSUnipar - výroba svíčekMartin Pšenica - servis výpočetní technikyAleš Měrka - nezávislé finanční poradenstvíLB SilverDana Krůpová - masérské služby, Robert Jurajda - marketing a manažérská činnost, kavárna TIP cafe.