Suverénní vítězství týmu Oktopus v 6. kole Zuberské amatérské ligy

16.1.2014

ObrázekÚvodní utkání šestého kola Zuberské amatérské ligy v kuželkách mělo být soubojem týmů TIP cafe a Oktopusu o první místo v soutěži. Ale nebylo tomu tak. Již úvodní utkání, ve kterém porazil Milan Leška výkonem 230 kolků Pepu Randuse (205 kolků), napovědělo, jakým směrem se bude utkání vyvíjet. Hned v dalším souboji totiž Naďa Slováková skvělým výkonem 242 kolků porazila Roberta Jurajdu (225 kolků) a poté i Naďa Lešková výkonem 235 shozených kolků nedala šanci Petrovi Randusovi, který shodil "pouze" 221 kuželek. Souboj o čelo tabulky tak suverénně ovládl tým Oktopusu, porazil celek TIP cafe 8:0 a upevnil si vedení v soutěži, které mu právem náleží. Zápis z utkání zde.

V dalším utkání středečního večera na sebe narazily celky KO-SA a Veteránů. Ani zde nebylo od úvodního utkání pochyb o vítězi. Dušan Cibulec, nejlepší výkonem večera 244 kolků, porazil Zdenku Pernicovou (150 kolků). V dalším souboji připsal týmu KO-SA další dva body Zbyněk Mizera, který výkonem 204 kolků nedal šanci na zvrat v utkání Radimovi Balhárkovi (151 kolků). Jediné dva body pro tým Veteránů připsal pěkným výkonem Petr Balhárek (229 shozených kuželek), který v závěrečném duelu porazil Jirku Zemana (158 kolků). Zápis z utkání zde. Pořadí jednotlivců a tabulka soutěže zde.
Sedmé kolo Zuberské ligy je na programu již za týden, ve středu 22. ledna, a v úvodním střetnutí se utkají celky Oktopusu a Paneláků. Potvrdí Oktopus své suverénní prvenství nebo překvapí tým Paneláků a připraví Oktopusu první porážku v soutěži? V dalším středečním utkání nás čeká souboj týmů Veteránů a TIP cafe. Oba týmy budou chtít odčinit porážky ze svých posledních utkání. Kdo bude nakonec úspěšnější?
Partnery Zuberské ligy jsou: Město ZubříSportovní poháry - PSUnipar - výroba svíčekMartin Pšenica - servis výpočetní technikyAleš Měrka - nezávislé finanční poradenstvíLB SilverDana Krůpová - masérské služby, Robert Jurajda - marketing a manažérská činnost, kavárna TIP cafe.