ZUBŘÍČEK Facebook
REZERVACE
UŽIVATEL

První zisk Oktopusu

3.11.2017

ObrázekAmatérská liga má za sebou třetí kolo a vítězili v něm favorité. Nutno podotknout, že jejich vítězství se nerodila lehce! V prvním utkání proti sobě nastoupily týmy Tip café a VÉ-PÉ-TÉ. Vojta Pernický hodil svůj osobák (240) a dostal svůj tým do vedení. Poté ale Pepa Randus (248) srovnal stav utkání, získal náskok šesti kolků, který si již bezpečně pohlídal, a navýšil, Petr Pavlíček a nejlepším výkonem dne dotáhl svůj tým ke třetímu vítězství. Hostující tým opět vylepšil svůj týmový výkon a rozhodně se o něj ještě máme na co těšit. Domácí potvrdili svoje prvenství v tabulce a neztratili dosud ani bod. I v dalším utkání mezi Paneláky a Oktopusem vstoupili lépe do zápasu ti méně favorizovaní. O všem rozhodoval až poslední ze šedesáti hodů a šťastnější byl nakonec Viktor Frňka (214). Po první dráze druhého souboje se zdálo, že se dočkáme překvapení.

Petr Procházka vedl o 25 kolků. Bohužel ale stejně dobře nezvládl i druhou dráhu a z vítězství o dva kolky se nakonec radoval Jarda Adam (225), který tak srovnal na 2:2. Do rozhodujícího souboje vstupoval Ivan Daněk proti Nadi Leškové za stavu 2:2 na body a skóre 437:437. Po první dráze vedla Naďa o jeden kolek, nicméně na dráze druhé už Ivana "urvala" a připsala svému týmu do tabulky první vítězství! Paradoxně po dosud nejhorším týmovém výkonu v soutěži. Na kompletní zápisy obou utkání se můžete podívat zde. Tabulka a výkony jednotlivců jsou k dispozici na tomto odkazu.

Čtvrté kolo se hraje opět za čtrnáct dní a čekají nás pikantní souboje. Nejprve proti sobě nastoupí týmy VÉ-PÉ-TÉ a Paneláků a bude zajímavé sledovat, zda si některý z týmu zapíše do tabulky první vítězství. V druhém zápase mezi KO-SOU a Tip café zase, kdo pozná první hořkost porážky.

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii