Pohybu zdar, covidu zmar aneb Ve zdravém těle zdravý duch

11.12.2020

ObrázekJelikož "covidová" doba stále nekončí a díky tomu je sportování omezováno, přicházíme i pro začátek roku 2021 s turisticko-sportovní výzvou, tentokrát s názvem Pohybu zdar, covidu zmar II. aneb Ve zdravém těle zdravý duch. Stále věříme, že pohyb, hlavně ten ve volné přírodě, bez roušek, je zdravý pro náš imunitní systém a že si díky němu můžeme udělat život příjemnější. Proto jsme ve spolupráci s aktivními účastníky první "covidové" výzvy vytipovali pár dalších zajímavých míst, která v rámci této výzvy navštívíme. Jelikož patří Zubří mezi ty menší města, musíme již zavítat i k "sousedům", takže nás čekají procházky do Zašové, na Rožnovsko a při našich toulkách přírodou zamíříme i do Moravskoslezského kraje.

Snažili jsme se myslet i na rodiny s malými dětmi, a jelikož se bude jednat i o místa vzdálenější, tak nebudete muset navštívit všech devatenáct míst, ale jen čtrnáct jako ve výzvě první, abyste se opět mohli těšit na hezkou medaili. Výzva bude spuštěna po novém roce, kdy Vám samozřejmě všechny cíle představíme a na navštívení požadovaných míst budete mít čas až do konce dubna.

Na každém místě si opět udělejte fotky a na závěr své výzvy nám je zašlete buď na email Josef.randus@mesto-zubri.cz nebo do messengeru Sportoviště města Zubří. Účast je samozřejmě neomezená, stačí mít chuť a náladu strávit nějaký čas ne čerstvém vzduchu. A kdo ví, třeba na svých toulkách natrefíte i na pověstného zuberského sportovního ducha, který se zjevuje všude tam, kde jsou dobří a sportující lidé.