Páté kolo Zuberské ligy přineslo drama až do posledního hodu!!

7.1.2014

ObrázekV úvodním zápase pátého kola Zuberské amatérské ligy v kuželkách se střetly týmy TIP cafe a Paneláci. Celek TIP cafe potvrdil roli favorita a vyhrál utkání poměrem 6:2. Zápas začal lépe pro tým Paneláků, kdy Ruda Blabla porazil Pepu Holiše těsně, poměrem kolků 195:188. V dalších zápasech neponechali borci z TIP cafe nic náhodě a po soubojích, ve kterých zvítězili Petr Randus a Robert Jurajda, zvítězili poměrem kolků 637:517. Zápis z utkání zde.

A přišel vrchol večera, souboj týmů KO-SA a Oktopusu. V prvním utkání zdolal Dušan Cibulec suverénně Naďu Slovákovou poměrem kolků 241 (nejlepší výkon večera) : 192 a poslal tým KO-SA do vedení. Ve druhém zápase měla naopak navrch Naďa Lešková, která ještě výraznějším rozdílem porazila Jirku Zemana - 204:123 a srovnala stav utkání na 2:2. Do posledního utkání nastoupili Zbyněk Mizera a Milan Leška a ve vyrovnaném utkání se o bodech rozhodovalo až v posledním, šedesátém hodu!!! Štěstí se nakonec přiklonilo na stranu týmu Oktopusu, který poměrem kolků 624:587 zvítězil v utkání 6:2, připsal si ve svém čtvrtém utkání čtvrté vítězství a vede tabulku po polovině soutěže! Zápis z utkání zde. Pořadí jednotlivců a tabulka po polovině soutěže zde.
V šestém kole, ve středu 15. ledna, nás čeká v úvodním duelu souboj o první místo. Střetnou se totiž týmy TIP cafe a Oktopusu, který jako jediný uštědřil týmu TIP cafe porážku v prvním vzájemném utkání. Máme se tedy jistě na co těšit a nejspíše nás čeká nervydrásající souboj do posledního hodu! Oplatí tým TIP cafe porážku z prvního kola nebo naopak navýší tým Oktopusu náskok na čtyři body v čele tabulky? Na to vše si musíme ještě chvíli počkat. Ve druhém střetnutí se utkají týmy KO-SA a Veteránů. Tento zápas nám pro změnu napoví, zda zůstane tým KO-SA ve hře o prvenství v Zuberské lize nebo jestli se podaří týmu Veteránů dosáhnout na první vítězství v soutěži.
Partnery Zuberské ligy jsou Město ZubříSportovní poháry - PSUnipar - výroba svíčekMartin Pšenica - servis výpočetní technikyAleš Měrka - nezávislé finanční poradenstvíLB SilverDana Krůpová - masérské služby, Robert Jurajda - marketing a manažérská činnost, kavárna TIP cafe.