Od října jdeme opět na kuželky. Už jste přihlášeni?

15.7.2015

ObrázekLéto je v plném proudu, ale již teď třeba oznámit, že na podzim odstartuje třetí ročník Zuberské amatérské ligy v kuželkách! Je hezké vidět, že ani přes prázdniny hráči některých mančaftů nezahálí a chodí trénovat. Máme se tedy na co těšit. Zvláště, když v soutěži zůstávají i poslední vítězové, Marodi, složeni ze „starších“ členů zuberského kuželkářského týmu. Ostatní týmy se jim ten ročník letošní budou určitě snažit znepříjemnit. A vypadá to, že se dočkáme i mančaftů nových!!

Co je třeba k tomu, aby jste mohli kuželkářskou ligu hrát a jaká jsou ve zkratce pravidla? Soutěž je určena všem hráčům starším 15 let, kteří nejsou registrovaní v žádném kuželkářském oddíle v ČR včetně dorostenců. Zúčastnit soutěže se mohou registrovaní hráči, kteří z různých důvodů jeden rok nestartovali v žádných soutěžích řízených jakýmkoliv územním orgánem ČKA.

Druhou výjimkou je povolení startu registrovaným hráčům nad 50 let. Liga je určena pro tříčlenná smíšená družstva a hrát se bude na 60 hodů sdružených, to znamená 15 hodů do plných + 15 hodů dorážky s výměnou drah. Hracími dny budou pravděpodobně úterý a středa, a termín konání soutěže je říjen 2015 až duben 2016. Výše startovného na tým je 1 000 Kč, hrací systém a rozlosování bude upřesněno po uzávěrce soutěže, která je 15. 9. 2015.

Do té doby je nutno odevzdat řádně vyplněnou přihlášku, která je k dispozici zde. Přihlášku lze předat osobně p. J. Randusovi ve Sportovní hale nebo zaslat na email josef.randus@mesto-zubri.cz. Na konci soutěže budou odměněna tři nejlepší družstva, odměněni budou také nejlepší jednotlivci a pro nejlepší bude na závěr ligy připraven turnaj TOP 12.

Na Vaši účast se těší pořadatelé z odboru OKS Města Zubří a oddíl kuželek TJ Gumárny Zubří.

Autor článku: Pepa Randus