ZUBŘÍČEK Facebook
REZERVACE
UŽIVATEL

KO-SA narazila na VÉ-PÉ-TÉ

14.12.2017

Obrázek

Poslední letošní kolo bylo zahájeno zápasem mezi prvním Tip café a druhým Oktopusem. Zápas přinesl vše, co se od něj očekávalo - výborné výkony a drama až do konce! Oba týmy předvedly své letošní maxima, ale radovat se mohl jenom jeden. Lépe začal zápas pro tým Oktopusu. Jarda Adam si stále drží výbornou formu a výkonem 254 kuželek poslal svůj tým do vedení s náskokem 24 kolků. Tento náskok na pouhé dva kolky snížil v následujícím duelu Petr Pavlíček, který výkonem 252 kolků srovnal na 2:2 a o výsledku finále podzimní části ligy tak musel rozhodnout poslední duel. V něm si zachoval klidnější hlavu Robert Jurajda a výkonem 261 zajistil svému týmu vítězství a náskok šesti bodů v čele tabulky! Tým Oktopusu tak přezimuje na stříbrné příčce s šesti body.

Ve druhém utkání došlo k velkému překvapení. Tým KO-SY nezvládl své utkání proti VÉ-PÉ-TÉ a prohrál 0:8. Nutno dodat, že hosté předvedli dosud svůj nejlepší výkon, za to KO-SA výkon nejhorší. První body připsal svému týmu Lukáš Blabla (225), poté předvedl výkon večera Vojta Pernický 266 shozenými kuželkami a debakl domácích stvrdil Lukáš Vaněk (208).

Tým VÉ-PÉ-TÉ tak poprvé v soutěži vyhrál, přeskočil v tabulce Paneláky a přezimuje tak na čtvrté příčce, dva body právě za KO-SOU a jen tři body za Oktopusem. Týmu KO-SA náleží příčka bronzová a jaro tak slibuje napínavou podívanou. Na kompletní zápisy obou utkání se můžete podívat zde. Tabulka a výkony jednotlivců jsou k dispozici na tomto odkazu.

Na kuželky po novém roce půjdeme poprvé 11. ledna a čekají nás zápasy VÉ-PÉ-TÉ - Tip café a Oktopus - Paneláci.  

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii