Další ročník kuželkářské liga začne dříve

5.8.2021

ObrázekSituace kole koronavirové pandemie nám v loňském roce dovolila odehrát pouze dvě kola. Vzhledem k tomu, že nevíme, jaká bude situace na podzim a zda se opět nebudou zavírat sportoviště, začne letošní ročník ligy dříve, a to v půlce září. Proto posouváme i termín přihlášek do soutěže. Pokud budete mít zájem si zahrát kuželky, doručte přihlášku nejpozději do konce srpna osobně Pepovi Randusovi nebo Pavlu Přikrylovi do Sportovní haly nebo ji zašlete na email josef.randus@mesto-zubri.cz. Přihláška je k dispozici také zde. Liga je určena pro tříčlenná smíšená družstva a hrát se bude na 60 hodů sdružených, to znamená 15 hodů do plných + 15 hodů dorážky s výměnou drah a hrát se opět v kuželně areálu Multifunkčního areálu.

Ligy se můžou zúčastnit neregistrovaní hráči a hráčky, kteří nejsou registrováni v žádném kuželkářském oddíle s výjimkou domácího oddílu TG Gumárny Zubří. Hrací dny budou upřesněny, výše startovného na tým je 1 000 Kč. Soutěže se s velkou pravděpodobností zúčastní všech šest týmů z minulého roku, přičemž zaplacené startovné zůstává v platnosti. Na konci soutěže budou odměněna tři nejlepší družstva, odměněni budou také nejúspěšnější jednotlivci a pro nejlepší bude na závěr ligy připraven turnaj TOP 12.

Na Vaši účast se těší pořadatelé z OKaS Města Zubří a oddíl kuželek TJ Gumárny Zubří.