CO VIDíš? Zubří... Tak vidíš!

4.11.2020

ObrázekPro naši soutěž na závěr letošního roku jsme si do názvu vypůjčili hlášku z filmu Pelíšky a upravili tak, aby vystihoval současnou situaci, která nyní nejen u nás v republice panuje. Ano, covid nás pronásleduje již od začátku letošního roku a docela nám znepříjemňuje život. Ruku v ruce s tím vydává vláda krizová opatření, která omezují sportovní a pohybové činnosti a tím pádem dostává na frak naše imunita a zdravotní stav. Jediným dostupným řešením v těchto dnech je pohyb v přírodě. Až na nějaké deštíky nám počasí zatím přeje, proč se tedy nevydat do přírody, kde to zrovna teď hraje všemi barvami? No, a když už tam budete, co kdybyste pořídili nějakou pěknou fotku, zaslali nám ji a třeba i vyhráli nějakou drobnou cenu? Co je třeba udělat?

Při Vašich toulkách přírodou v listopadu a prosinci udělat nějaký pěkný snímeček (každý maximálně tři) a zaslat nám jej na adresu Josef.randus@mesto-zubri.cz nebo do zprávy na FB Sportoviště města Zubří. Jedinou podmínkou je, že musí být fotka pořízená v našem městě nebo v blízkém okolí tak, aby na fotce bylo Zubří vidět. Je úplně jedno jestli z Kamenárky, Čihadla, Videčáku nebo jen při návštěvě Březovce či Lipůvky. Pěkných míst máme v Zubří dost, takže se už na Vaše fotky moc těšíme! Fotografie nám můžete posílat až do konce roku, poté budou zveřejněny na facebooku a všichni z řad sportovní veřejnosti svými lajky rozhodnou o těch nejpěknějších fotografiích!!