Chystá se pátý ročník Zuberské amatérské kuželkářské ligy!!

22.7.2017

ObrázekI v letošním roce pro Vás připravujeme dlouhodobou soutěž nazvanou Zuberská amatérská liga v kuželkách. Výkony družstev i jednotlivců v minulé sezóně ale jasně ukázaly, že už se jedná o amatérskou ligu jen v názvu. I dosud suverenní Marodi měli co dělat, aby své vítězství obhájili. A o další místa na stupních vítězů se bojovalo až do konce soutěže. Pokud budete mít zájem si tuto prestižní ligu zahrát, je třeba se do 11. září přihlásit!! Přihláška je k dispozici zde a je třeba ji do výše uvedeného termínu předat osobně p. J. Randusovi v Klubu nebo zaslat na email josef.randus@mesto-zubri.cz.

Liga je určena pro tříčlenná smíšená družstva a hrát se bude na 60 hodů sdružených, to znamená 15 hodů do plných + 15 hodů dorážky s výměnou drah. Hrací dny budou upřesněny, stejně jako termín konání soutěže (předběžně září 2017 až duben 2018). Výše startovného na tým je 1 000 Kč. Na konci soutěže budou odměněna tři nejlepší družstva, odměněni budou také nejúspěšnější jednotlivci a pro nejlepší bude na závěr ligy připraven turnaj TOP 12.

Na Vaši účast se těší pořadatelé z OKaS Města Zubří a oddíl kuželek TJ Gumárny Zubří.