ZUBŘÍČEK Facebook
REZERVACE
UŽIVATEL

Boj o medaile bude ještě dramatický

14.2.2020

ObrázekDvanácté kolo pořádně zamíchalo kartami ve hře o prvenství a dalším pořadí na stupních vítězů. Hned v prvním utkání se utkaly celky TJ a Oktopusu a domácí šli díky krásnému výkonu Radka Vetyšky (283) do výrazného vedení o 80 kolků a zdálo se, že je po zápase. S tím se ovšem nechtěli smířit ogaři Adamovi. Mladší z nich hned v následujícím zápase porazil svého protivníka, když shodil parádních 274 kolků a když svého soupeře porazil i Jarda starší (241), zrodila se nakonec zřejmě zasloužená remíza. Další zápas už měl daleko klidnější průběh a favorité z KO-SY si poradili s Ženami v běhu. Pěkné čísla a dosavadní nejlepší týmový výkon předvedli všichni tři borci, když postupně shodili Jarda Jurka 245, Vašek Zeman 253 a Dušan Cibulec 248 kolků. Nejlepší z hostujícího týmu byla Leona Proroková, když shodila 201 kuželek. Ve večerním zápase proti sobě nastoupily celky Gumotíků a Tip café. Hned na úvod vytáhli eso z rukávu domácí, když do zápasu postavili Lubu Krupu, který měl v letošní sezóně premiéru. A vítěznou. Shodil 255 kuželek a dostal svůj tým do vedení o 28 kolků.

Na rozdíl pouhých tří kolků snížil ztrátu hostující Vojta Pernický (248) a čekalo se, jak dopadne poslední duel. Celek Tip café si svůj trumf nechal nakonec v podobě Libora Pšenici, který letos také nastoupil poprvé. Souboj s Jardou Pavlátem byl napínavý až do samotného konce, kdy o výsledku zápasu rozhodovaly až poslední hody obou borců. Nakonec byl šťastnější Libor (243) a díky němu si tak připsal dva body do tabulky celek Tip café. Na zápisy z utkání se můžete podívat zde. Tabulka a výkony jednotlivců jsou k dispozici na tomto odkazu.

Před posledními dvěma koly je tabulka řádně zamotaná, kromě šestého a sedmého místa Paneláků a Žen v akci, máme jen jednu jistotu. Že celek TJ nebude horší jak druhý. O dalších medailistech zřejmě rozhodne až kolo poslední. Ještě před ním nás ale čeká jedno kolo a to hned příští týden. Ve středu 19. února se utkají:
16.00 hod Ženy v akci - Paneláci
17.30 hod Gumotíci - Oktopus
19.00 hod Tip café - KO-SA