Uživatelský účet
Přihlášení uživatele close

Zadejte prosím emailovou adresu a heslo.

E-mail:
Heslo:
Kalendář akcí
Prosinec 2016
poútstčtsone
   
56789
1213151617
192022232425
293031 
Aktuálně

Naposledy jsme spolu hráli před čtvrtstoletím

6.12.2016

Dvojice Jirka Žáček, Pavel Lusczak letos ovládla mužskou dvouhru na badmintonovém turnaji Hala CUP. ...

více...
Připravované akce

Stolní tenis Zubří B - TJ Oznice

Sokolovna - 11.12.2016

9.00 hod 7. kolo regionálního přeboru družstev mužů ve stolním tenise


Futsal

Sportovní hala - 11.12.2016

11.00 hod utkání 4. kola okresní soutěže


HC Zubří A - TJ Sokol Luhačovice

Sportovní hala - 11.12.2016

9.00 hod utkání 13. kola zlínské ligy mladšího žactva I


Rezervace sportovišť

Sportovní hala

Sokolovna

Kuželna

Polyfunkční centrum

Bison’S Night aneb 1. noční fotbalový turnaj v Zubří

23.7.2014

ObrázekJeště jsme zcela nestihli zchladit brazilskou fotbalovou horečku, a už je zde další možnost, jak si užít skvělé chvíle plné fotbalového šílenství. Jste fotbaloví fanoušci, jste aktivní či pasivní hráči, nebo máte fotbal zkrátka jen rádi a rádi se bavíte v kruhu svých přátel na jedinečných letních akcích? Právě pro Vás připravujeme akci plnou zábavy, tance, hudby a fotbalu!Rádi bychom Vás pozvali na 1. noční fotbalový turnaj v Zubří, který odstartujeme v pátek 22.8. v 20:00 a zakončíme v ranních hodinách následujícího dne.

Kvalitní povrch i osvětlení hracích ploch je zajištěno, na suchu Vás nenechá a ochotně podá iontové nápoje naše obsluha pod vedením borců z TIP cafe, nebudou chybět ani klobásy a jiné pochoutky. Koho by nebavil fotbalový maraton, může si zaskočit zaskákat do tanečního stanu, kde se o zábavu postará protřelý DJ. Po skončení turnaje bude následovat slavnostní vyhlášení těch nejlepších, kteří stanou na stupních vítězů a obdrží věcné ceny a také uznání všech zúčastněných, a pro takovou slávu stojí za to bojovat.

Vítáni jsou hráči ze širokého okolí, neexistuje žádný věkový či výkonnostní limit. Chcete-li do svých týmů nasadit fotbalová ženská esa, máte možnost. Hraje se v kategorii OPEN což znamená, že Váš tým může být složený z jakéhokoliv počtu žen či mužů. Hrací systém bude dále upřesněn podle počtu zúčastněných hráčů.

Dále bude turnaj rozdělen do 3 podkategorií:
4 + 1 – jakýkoliv počet mužů a žen v celkovém počtu 5 hráčů – herní čas 2 x 10 minut (střídá se hokejovým způsobem – počet střídajících hráčů je libovolný)
1 x 1 – jednotlivci hrající proti sobě na malém hřišti jeden na jednoho – herní čas 2 x 5 minut
Freestyle – jednotlivci předvedou své dovednosti s fotbalovým míčem (cca 2 minuty)

Doufáme, že se této akce zúčastníte v co nejhojnějším počtu, formulář k registraci naleznete zde. Registraci je nutno provést do 17.8. 2014 zasláním formuláře na emailovou adresu indrak@mesto-zubri.cz.Po přijetí formuláře budete automaticky zařazeni do turnaje. Přehled registrovaných týmů a jednotlivců budeme pravidelně aktualizovat v události na Facebooku (Bison’S Night).

Pojďme společně spustit zbrusu novou zuberskou akci, která jak doufáme bude potěšením jak pro spoustu sportovních nadšenců a nespavců, tak pro skvělé lidi milující zábavu.Budeme se na Vás těšit na Polyfunkčním hřišti u nové školy v Zubří 22.8. 2014 ve 20:00.