Uživatelský účet
Přihlášení uživatele close

Zadejte prosím emailovou adresu a heslo.

E-mail:
Heslo:
Ankety

Hlasujte pro nejlepšího sportovce města Zubří roku 2016!!!

Město Zubří vyhlásilo na konci minulého roku čtvrt ...

více...
Anketa - hlasování close

Zadejte prosím platnou emailovou adresu.

Jedna emailová adresa může v anketě hlasovat pouze jednou.

E-mail: *


Všechny ankety
Kalendář akcí
Leden 2017
poútstčtsone
      1
2346
910111213
16171920
23242527
3031     
Aktuálně

Hlasování o nejlepšího sportovce města Zubří roku 2016

12.1.2017

Hlasování probíhá na tomto odkazu. Zde se můžete podívat na všechny nominované sportovce.

více...
Připravované akce

Zuberská amatérská liga

Kuželna - 18.1.2017

15.30 hod utkání 9. kola ligy v kuželkách


Žákovská liga starších žáků

Sportovní hala - 21.1.2017

8.00 hod turnaj starších žáků v házené


TJ Gumárny Zubří – TJ Valašské Meziříčí C

Kuželna - 21.1.2017

9.00 hod utkání 13. kola krajského přeboru mužů


Rezervace sportovišť

Sportovní hala

Sokolovna

Kuželna

Polyfunkční centrum

Bison’S Night aneb 1. noční fotbalový turnaj v Zubří

23.7.2014

ObrázekJeště jsme zcela nestihli zchladit brazilskou fotbalovou horečku, a už je zde další možnost, jak si užít skvělé chvíle plné fotbalového šílenství. Jste fotbaloví fanoušci, jste aktivní či pasivní hráči, nebo máte fotbal zkrátka jen rádi a rádi se bavíte v kruhu svých přátel na jedinečných letních akcích? Právě pro Vás připravujeme akci plnou zábavy, tance, hudby a fotbalu!Rádi bychom Vás pozvali na 1. noční fotbalový turnaj v Zubří, který odstartujeme v pátek 22.8. v 20:00 a zakončíme v ranních hodinách následujícího dne.

Kvalitní povrch i osvětlení hracích ploch je zajištěno, na suchu Vás nenechá a ochotně podá iontové nápoje naše obsluha pod vedením borců z TIP cafe, nebudou chybět ani klobásy a jiné pochoutky. Koho by nebavil fotbalový maraton, může si zaskočit zaskákat do tanečního stanu, kde se o zábavu postará protřelý DJ. Po skončení turnaje bude následovat slavnostní vyhlášení těch nejlepších, kteří stanou na stupních vítězů a obdrží věcné ceny a také uznání všech zúčastněných, a pro takovou slávu stojí za to bojovat.

Vítáni jsou hráči ze širokého okolí, neexistuje žádný věkový či výkonnostní limit. Chcete-li do svých týmů nasadit fotbalová ženská esa, máte možnost. Hraje se v kategorii OPEN což znamená, že Váš tým může být složený z jakéhokoliv počtu žen či mužů. Hrací systém bude dále upřesněn podle počtu zúčastněných hráčů.

Dále bude turnaj rozdělen do 3 podkategorií:
4 + 1 – jakýkoliv počet mužů a žen v celkovém počtu 5 hráčů – herní čas 2 x 10 minut (střídá se hokejovým způsobem – počet střídajících hráčů je libovolný)
1 x 1 – jednotlivci hrající proti sobě na malém hřišti jeden na jednoho – herní čas 2 x 5 minut
Freestyle – jednotlivci předvedou své dovednosti s fotbalovým míčem (cca 2 minuty)

Doufáme, že se této akce zúčastníte v co nejhojnějším počtu, formulář k registraci naleznete zde. Registraci je nutno provést do 17.8. 2014 zasláním formuláře na emailovou adresu indrak@mesto-zubri.cz.Po přijetí formuláře budete automaticky zařazeni do turnaje. Přehled registrovaných týmů a jednotlivců budeme pravidelně aktualizovat v události na Facebooku (Bison’S Night).

Pojďme společně spustit zbrusu novou zuberskou akci, která jak doufáme bude potěšením jak pro spoustu sportovních nadšenců a nespavců, tak pro skvělé lidi milující zábavu.Budeme se na Vás těšit na Polyfunkčním hřišti u nové školy v Zubří 22.8. 2014 ve 20:00.