Pohybu zdar, covidu zmar aneb nouzový stav už je tu zas

29.11.2021

ObrázekSoučasná epidemiologická situace opět přináší různá omezení, takže co s tím? Opět je tu příroda, do které zatím můžeme. Což takhle dát si další výzvu? Začíná teď hned a skončí současně s koncem nouzového stavu, ne dříve než 25. prosince letošního roku. Času tedy máme dost. Tato výzva se bude od těch předchozích lišit. Zůstává to, kvůli čemu tyto výzvy děláme - pohyb na čerstvém vzduchu, malé množství lidí na neomezeném prostoru, radost z pobytu v přírodě. V této výzvě nebudete zdolávat předepsané místa, vrcholy, kopce, studánky. V této výzvě si Vy sami určíte, kam půjdete, s kým půjdete i kdy půjdete. Jak na to? Stačí nám poslat z Vašich toulek přírodou poslat fotografii. Můžete být na ni Vy, Vaši přátelé, ale klidně jen příroda a místo, které jste navštívili. To necháme na Vás.

Třeba zavítáte na nejoblíbenější místa výzev minulých. V první výzvě jste měli nejraději Ostrý vrch a Huštýn, ve výzvě druhé Kamenárku, rádi jste chodili i na Javorník nebo k Javoru, studánky z třetí výzvy budou možná zamrzlé, ale i tak bude mít okolí kolem nich své kouzlo. Anebo zavítáte úplně někam jinam a budete inspirovat ostatní. Fotky nám můžete posílat průběžně, nejpozději do konce výzvy a my z nich vybereme pár nejzajímavějších, jejich autory oceníme. Fotografie zasílejte na email Josef.randus@mesto-zubri.cz, průběžně je budeme zveřejňovat ve facebookové události. A kdo se může výzvy zúčastnit? Úplně všichni!! Staří, mladí, sportovci, nesportovci, amatéři, profíci, muži, ženy, očkovaní, neočkovaní... . Všichni, kterým není pohyb cizí, a chtějí něco udělat pro své zdraví!