Zuberská kuželkářská liga chystá šestý start

2.8.2018

ObrázekJiž po šesté pro Vás připravujeme dlouhodobou soutěž nazvanou Zuberská amatérská liga v kuželkách. Obhájí titul z loňského roku celek Tip café? Uvidíme nějaké nové či staronové týmy v soutěži?
Pokud budete mít zájem si tuto prestižní ligu zahrát, je třeba se do 10. září přihlásit!! Přihláška je k dispozici zde a je třeba ji do výše uvedeného termínu předat osobně Pepovi Randusovi nebo Pavlu Přikrylovi ve Sportovní hale nebo zaslat na email josef.randus@mesto-zubri.cz.
Liga je určena pro tříčlenná smíšená družstva a hrát se bude na 60 hodů sdružených, to znamená 15 hodů do plných + 15 hodů dorážky s výměnou drah.

Hrací dny budou upřesněny, stejně jako termín konání soutěže (předběžně září 2018 až březen 2019). Výše startovného na tým je 1 000 Kč. Na konci soutěže budou odměněna tři nejlepší družstva, odměněni budou také nejúspěšnější jednotlivci a pro nejlepší bude na závěr ligy připraven turnaj TOP 12.

Na Vaši účast se těší pořadatelé z OKaS Města Zubří a oddíl kuželek TJ Gumárny Zubří.