Uživatelský účet
Přihlášení uživatele close

Zadejte prosím emailovou adresu a heslo.

E-mail:
Heslo:
Kalendář akcí
Leden 2018
poútstčtsone
1234567
891012
151617181921
2223242627
293031    
Aktuálně

Tip café a Oktopus opět vítězně

12.1.2018

Poprvé po vánočních svátcích se opět nejlepší zuberští amatéři sešli v kuželně, aby pokračovali v ja ...

více...
Připravované akce

TJ Gumárny Zubří - KC Zlín C

Kuželna - 20.1.2018

9.00 hod utkání 15. kola krajského přeboru


Zuberská amatérská liga

Kuželna - 25.1.2018

16.00 hod utkání 9. kola ligy v kuželkách


Stolní tenis Zubří A - TJ DDM Valašské Meziříčí D

Sokolovna - 28.1.2018

9.00 hod utkání 13. kola regionálního přeboru družstev mužů ve stolním tenisu


Rezervace sportovišť

Sportovní hala

Sokolovna

Kuželna

Polyfunkční centrum

Výsledky Čokoládové trepky 2017

9.6.2017

ObrázekI přes nepříliš povedené počasí, které doprovázelo začátek závodů, podali všichni mladí sportovci skvělé výkony a zaslouženě si odnesli domů medaili. Na ty nejúspěšnější se můžete podívat, níže najdete i kompletní pořadí rozdělené dle skupin. 

Kategorie 

Dívky 2014 - 2015:
1. Pelikánová Lilly
2. Plandorová Amálka
3. Lukašíková Zuzana

Dívky 2013:
1. Žáčková Jolana
2. Radová Viktorie
3. Škubalová Karolína

Dívky 2011 - 2012:
1. Žáčková Natálie
2. Švecová Kristýna
3. Minarčíková Anna

Dívky 2010:
1. Orságová Jolana
2. Krupová Johana
3. Červenková Karolína

Dívky 2009:
1. Mičolová Beáta
2. Nová Klára
3. Andrýsková Tereza

Dívky 2008:
1. Benová Natálie
2. Holišová Sára
3. Cibulcová Štěpánka

Dívky 2007:
1. Nečyporuková Alexandra
2. Minarčíková Nela
3. Fiedlerová Nela

Dívky 2005 - 2006:
1. Mičolová Nela
2. Václavíková Nela
3. Nečyporuková Taťána

Chlapci 2014 - 2015:
1. Riedl David
2. Sikel Richard
3. Paseka Richard

Chlapci 2013:
1. Divín Jiří
2. Štěpán Šimon
3. Pulkrábek Jirka

Chlapci 2011 - 2012:
1. Volný Lukáš
2. Bechný Tobiáš
3. Kudrna Matouš

Chlapci 2010:
1. Randus Jakub
2. Mach Jakub
3. Orság Adam

Chlapci 2009:
1. Slanina Lukáš
2. Holiš Dominik
3. Mikulenka Filip

Chlapci 2008:
1. Lukašík Filip
2. Ondruch Štěpán 
3. Uvizl Václav

Chlapci 2007:
1. Pšenica Tomáš
2. Mach Filip
3. Hýža Ondřej

Chlapci 2005 - 2006:
1. Rada Daniel
2.Dimitriadis Filippos
3. Štíhel Filip

Zde se můžete podívat na výsledky jednotlivých skupin: modrá, zelená, červená