Valašský pohár v házené již o tomto víkendu!!

22.8.2013

Obrázek

Již tento víkend budeme mít možnost sledovat ve Sportovní hale mezinárodní turnaj v házené mužů Valašský pohár 2013. Turnaje se kromě našeho celku HC Gumárny Zubří zúčastní i slovenský tým HC Sporta Hlohovec, účastník poháru EHF, který v posledním ročníku slovenské extraligy nestačil ve finále na tým Prešova a obsadil druhé místo. V dresu Hlohovce nastupoval i zubřan Mirek Jurka, který po sezóně přestoupil do Francie. Dalším účastníkem turnaje je izraelský Maccabi Tel Aviv, který se v posledních dvou ročnících evropského poháru Challenge Cup dostal do 3. kola a v sezóně 2011-12 dokonce do semifinále této soutěže!! Posledním celkem, který bude hrát na turnaji v Zubří, je maďarský tým Balmazújvárosi KK, který v minulé sezóně 2. maďarské ligy obsadil stříbrnou příčku. Kvalita týmů slibuje parádní podívanou, proto přijďte od pátku do neděle do Sportovní haly. Zuberští házenkáři budou Vaši podporu potřebovat!!

Program turnaje

Pátek 23.8.2013