ZUBŘÍČEK Facebook
REZERVACE
UŽIVATEL

V čele suverénně Tip café

24.11.2017

ObrázekV pátém ligovém kole bylo odehráno pouze jedno utkání a to Oktopus - VÉ-PÉ-TÉ. Duel mezi Paneláky a KO-SOU bylo přesunut na středu 6. prosince z důvodu nemoci hráčů hostujícího týmu. Sehrána tak mohla být předehrávka šestého kola mezi týmy Paneláků a Tip café. V úvodním duelu začali lépe hosté, kteří se dostali do vedení díky Vojtovi Pernickému, který shodil 229 kuželek. Po druhém souboji bylo srovnáno na 2:2, když Milan Leška pokořil 217 kolků a vytvořil svému týmu

náskok osmi kuželek. Jarda Adam skvělým výkonem (251) už nenechal nikoho na pochybách, že oba body z utkání si připíše celek Oktopusu a posune se na druhé místo v tabulce. Naopak tým VÉ-PÉ-TÉ zůstává poslední.

Druhé utkání mezi Paneláky a Tip café bylo rozhodnuto už po dvou utkáních. Pepa Randus (244) i Petr Pavlíček (243) zdolali výrazně své soupeře a ani kosmetická úprava výsledku Petrem Procházkou (219) nezměnila nic na skutečnosti, že si Tip café drží neporazitelnost v letošním ročníku a s náskokem okupuje první příčku. Panelákům nadále patří čtvrté místo. Na kompletní zápisy obou utkání se můžete podívat zde. Tabulka a výkony jednotlivců jsou k dispozici na tomto odkazu.

V šestém kole, které nás čeká hned příští čtvrtek 30. listopadu nás čeká pikantní souboj. Od 17.30 hodin se utkají týmy Oktopusu a KO-SY. Oba celky budou chtít zvítězit, posílit své šance na medailové pozice a přiblížit se dosud vedoucímu Tip café.