REZERVACE
UŽIVATEL

Turnaj ve stolním tenise

22.4.2013

V sobotu 20. 4. 2013 dopoledne se v zuberské sokolovně uskutečnil 1. ročník Turnaje neregistrovaných hráčů ve stolním tenise. Překvapivě solidní účast podpořily kvalitní výkony zúčastněných, takže se bylo určitě na co dívat.

V mužské kategorii se utkalo celkem 20 borců, z nichž po více jak padesáti zápasech vyšel vítěz. Tím se stal Roman Žídek z Bystřice pod Hostýnem, který prošel turnajem bez jediného zaváhání. Ve finále zdolal nejlepšího hráče ze Zubří Vojtu Pernického.V zuberském souboji o třetí místo Michal Smolík zdolal Petra Pernicu.

V kategorii chlapců se utkalo 12 hráčů + 1 dívka Hanka Holičková. Po zápasech ve skupinách a nadstavbové části se mezi nejlepší čtyři dostali tři domácí hráči. Z nich byl nakonec nejlepší Tobiáš Krupa, na druhém místě skončil Pavel Mužátko z Horní Bečvy, třetí skončil Lukáš Koleček a čtvrtý Dušík Palát, oba ze Zubří.

Po skončení soubojů došlo na vyhlášení výsledků, z něhož si Ti nejlepší odnesli ceny, které do turnaje věnovali partneři turnaje Město Zubří, LB Silver, Sportovní poháry - PS a Kavárna Tip café, která se zároveň postarala o občerstvení všech zúčastněných.

Všem hráčům děkujeme za účast a velice pěkné výkony, fanouškům děkujeme za podporu. Díky kvalitní účasti a zájmu sportovců je předpoklad, že v nastoupené tradici budeme pokračovat, neboť prostory sokolovny jsou ideálním místem pro setkání zájemců o stolní tenis a byla by škoda ji nevyužít!!