Uživatelský účet
Přihlášení uživatele close

Zadejte prosím emailovou adresu a heslo.

E-mail:
Heslo:
Kalendář akcí
Prosinec 2017
poútstčtsone
    12
45678
1112141517
18192021222324
25262728293031
Aktuálně

KO-SA narazila na VÉ-PÉ-TÉ

14.12.2017

Poslední letošní kolo bylo zahájeno zápasem mezi prvním Tip café a druhým Oktopusem. Zápas přine ...

více...
Připravované akce

HC ROBE Zubří - KH Kopřivnice - Hala Rožnov

16.12.2017

18.00 hod utkání 13. kola extraligy mužů


Zuberská amatérská liga

Kuželna - 11.1.2018

16.00 hod utkání 8. kola ligy v kuželkách


TJ Gumárny Zubří - TJ Zbrojovka Vsetín C

Kuželna - 13.1.2018

9.00 hod utkání 14. kola krajského přeboru


Rezervace sportovišť

Sportovní hala

Sokolovna

Kuželna

Polyfunkční centrum

Turnaj TOP 12 uzavřel amatérskou ligu

30.3.2017

ObrázekPoslední březnová sobota patřila nejlepším zuberským amatérským kuželkářům. Nejlepší hráči poměřili své síly v rámci exhibičního turnaje TOP 12, který je poměrně prestižní a o výsledku rozhoduje každý hod. Hraje se totiž jen pět hodů do plných, pět v dorážce, se střídáním drah. Takže sebemenší zaváhání se ihned projeví. Do turnaje tentokrát nevstoupilo dvanáct nejlepších hráčů soutěže, protože ze zdravotních důvodů nemohli hrát Jarda Pavlát a Jindra Cahlík.

Ti byli nahrazeni Frantou Krupou a Pepou Randusem. Zápasy v základních skupinách byly odehrány v přátelské atmosféře a určily soupeře pro čtvrtfinále. Své skupiny vyhráli Vašek Zeman, Pepa Randus, Luba Krupa a Robert Jurajda. Ten se 114 shozenými kuželkami předvedl nejlepší výkon dne. Na výsledky základních skupin se můžete podívat zde. Zápasy play off přinesly pěkné výkony a i atmosféra v kuželně gradovala.

Mezi čtyři nejlepší se dostali Mirek Macháček, Luba Krupa a Robert Jurajda s Jirkou Křenkem, kteří si tímto zopakovali semifinálovou účast z loňska. Do finále se nakonec probojovali Robert s Jirkou, úspěšnější byl nakonec Robert, když oplatil Jirkovi porážku z loňska a stal se zaslouženým vítězem turnaje. V souboji o třetí místo byl úspěšnější Mirek Macháček, když porazil o pět kolků Lubu Krupu. Výsledky play off zde.

Ihned po odehrání turnaje přišlo na řadu vyhlášení výsledků. Nejprve byli odměněni tři nejlepší hráči turnaje TOP 12 a poté byl vyhodnocen celý ročník. Pořadí týmu je již delší dobu známé (1. Marodi, 2. Tip café, 3. Oktopus), oceněni byli i nejlepší jednotlivci. Nejlepší plné měl Mirek Macháček, dorážku Robert Jurajda a nejlepším průměrem se může pyšnit Luba Krupa. Po vyhlášení následoval raut, který připravila kavárna Tip café, někteří hráči odešli do nedaleké Sportovní haly na první zápas play off extraligy mužů a ostatní se věnovali do večerních hodin nadále kuželkám, ve hře zvané ""chalúpky".

Za celý ročník je třeba poděkovat nejen hráčům, ale taky partnerům turnaje. Pořadatelem je již tradičně Město Zubří, které věnovalo i ceny nejlepším. Dále podporovali zuberskou ligu Řeznictví Žabčík, kavárna Tip café, Zubřan.cz, Martin Pšenica a Robert Jurajda. Pátý ročník zuberské ligy by měl začít opět na podzim, vše bude ještě upřesněno v následujících měsících.

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii