Uživatelský účet
Přihlášení uživatele close

Zadejte prosím emailovou adresu a heslo.

E-mail:
Heslo:
Ankety
Kalendář akcí
Srpen 2018
poútstčtsone
  125
6789101112
13141516171819
20212223
2728293031  
Aktuálně

Zuberská kuželkářská liga chystá šestý start

2.8.2018

Již po šesté pro Vás připravujeme dlouhodobou soutěž nazvanou Zuberská amatérská liga v kuželkách. O ...

více...
Připravované akce

HKM Šala - ASSHB Strasbourg

Sportovní hala - 24.8.2018

HÁZENÁ Valašský pohár 2018


HC ROBE Zubří - HKM Šala

Sportovní hala - 24.8.2018

HÁZENÁ Valašská pohár 2018


HKM Šala - RK Lokomotiva Brčko

Sportovní hala - 25.8.2018

HÁZENÁ Valašská pohár 2018


Rezervace sportovišť

Sportovní hala

Sokolovna

Kuželna

Polyfunkční centrum

Tomáš Macháček po pěti letech opět vítězem!

3.7.2018

ObrázekStudené počasí, stejné jako na konci měsíce března, přivítalo tenisty na kurtech Polyfunkčního centra u příležitosti konání šestého ročníku turnaje ve dvouhře. Přidal se i studený vítr, sem tam vysvitlo sluníčko, takže počasí bylo téměř jako na apríla. Ani to ale neodradilo šestnáct statečných, aby se opět po roce utkali o putovní pohár. A při neúčasti vítěze posledních tří ročníků Aleše Opálky jsme byli zvědavi, kdo usedne na uvolněný trůn. Hráči byli rozděleni do čtyř skupin s jistotou, že do play off postupují všichni.

A i když byli tenisté po ránu promrzlí, už ve skupinách jsme byli svědky hezkých a vyrovnaných zápasů, když tři zápasy dopěly až do tiebreaku. Na kompletní výsledky základních skupin se můžete podívat zde

Před play off se většina hráčů posilnila dobrým steakem a pivem, i když počasí bylo spíš na svařák, a pustili se do dalších bojů. Nejvyrovnanějším utkáním osmifinále byl zápas mezi Jirkou Ondřejem a Jirkou Žáčkem, o jeho vítězi rozhodl až úplně poslední míček a tím šťastnějším byl prvně jmenovaný Jirka. Jinak až do semifinále postupovali většinou favorité. V prvním semi porazil zřejmě největší favorit, Jirka Fiedler, Jarka Jurajdu 6:2 a i když výsledek hovoří celkem jednoznačně, zase tak snadné to nebylo. Ve druhém semifinálovém duelu porazil Tomáš Macháček 6:1 nejstaršího účastníka turnaje, Pavla Pernicu a šli jsme do finále.

Začátek vyzníval pro Tomáše, za stavu 3:0 jsme čekali obrat ve vývoji skóre, ale ten nepřišel. Jirka nehrál, tak kvalitně, jak v předchozích zápasech a nakonec podlehl hodně překvapivě Tomášovi 0:6! Ten získal pohár po pěti letech, protože už v roce 2013 vyhrál první ročník. Výsledky play off zde.

Po skončení turnaje proběhlo defilé vítězů, když byli ohodnoceni čtyři nejlepší a i z malé tomboly si někteří další hráči mohli odnést drobné ceny. Na závěr bychom chtěli poděkovat tenistům za předvedené výkony a za účast v tomto letos "náročném" turnaji. Zvláštní poděkování patří Zuzce Podmolové a její dceři, které se ve stánku Tip café staraly celý den o pohoštění hráčů a fanoušků, kterých bylo letos poskrovnu. Jejich fialové rty svědčily o tom, že to opravdu v sobotu nebylo lehké. 

Dalším letošním tenisovým turnajem bude tradiční Zubří OPEN ve čtyřhře mužů, který se uskuteční v sobotu 1. září a my věříme, že se tentokrát více ohřejeme. 

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii