ZUBŘÍČEK Facebook
REZERVACE
UŽIVATEL

Tip café vítězem ligy!!

13.2.2018

ObrázekJedenácté kolo odhalilo první tajenku letošního ročníku. Poprvé v historii se stává vítězem amatérské ligy celek Tip café! Zato souboj o druhé místo nabývá na dramatičnosti. Ale pěkně popořádku. V úvodním zápase proti sobě nastoupily týmy KO-SY a Oktopusu. Do vedení dostal hostující celek Milan Leška skvělým výkonem 253 kolků, ale bohužel pro Oktopus to taky byly jediné body. Jarek Jurka (250) a Vašek Zeman (241) totiž následující duely vyhráli, celek KO-SY zvítězil 6:2, připsal si dva důležité body do tabulky a přeskočil svého soupeře. Oktopus má ale jeden zápas k dobru, takže nás ještě čeká dramatický závěr soutěže. V následujícím duelu chtěl potvrdit celek Tip café vedoucí příčku v tabulce a definitivně si zajistit prvenství. A lépe už snad začít nemohl. Petr Pavlíček totiž předvedl nejlepší výkon letošní ligy - 279 kolků!! a dostal svůj tým do vedení.

Na 2:2 srovnal po solidním výkonu Tonda Zelenka. O výsledku tak rozhodoval poslední duel, do kterého vstupoval v roli favorita Robert Jurajda. Vůbec se mu nedařilo (219 kolků), naštěstí to ale na soupeře stačilo a domácí tak mohli slavit své premiérové prvenství v soutěži! Na kompletní zápisy obou utkání se můžete podívat zde. Tabulka a výkony jednotlivců jsou k dispozici na tomto odkazu.

Před dalším kolem nás ještě čeká dohrávka 10. kola mezi celky VÉ-PÉ-TÉ a Oktopusu, která se uskuteční ve čtvrtek 15. února od 17.30 hodin.

Program 12. kola - čtvrtek 22.2.:
16.00 hod VÉ-PÉ-TÉ - KO-SA
17.30 hod Oktopus - Tip café