ZUBŘÍČEK Facebook
REZERVACE
UŽIVATEL

Tip café a Oktopus opět vítězně

12.1.2018

ObrázekPoprvé po vánočních svátcích se opět nejlepší zuberští amatéři sešli v kuželně, aby pokračovali v jarní části soutěže. Kromě týmu KO-SA, který čeká první letošní zápas až ve čtvrtek 25. ledna. Na úvod se utkaly celky VÉ-PÉ-TÉ a Tip café. Úvod vyšel lépe domácím, když shodil Roman Vlk 202 kolků a dostal svůj tým do vedení. Pak už ale převzali otěže zápasu do svých rukou borci z Tip café. Pepa Randus předvedl výkon dne (259) a když přidal Petr Pavlíček 249 kuželek, nebylo o vítězi pochyb. Domácí tak zůstávají na čtvrté příčce, hosté naopak bez ztráty bodu vévodí tabulce. Ve druhém utkání se střetly celky Oktopusu a Paneláků. I zde slavil úspěch favorit. Ze začátku ještě z týmu hostů "kousal" Petr Procházka (225), ale na Milana Lešku (234) to těsně nestačilo.

Poté si připsali vítězství i Michal Poruba (236) a Jarda Adam (239) a po vítězství 8:0 odskočili v tabulce na tři body týmu KO-SA. Na kompletní zápisy obou utkání se můžete podívat zde. Tabulka a výkony jednotlivců jsou k dispozici na tomto odkazu.

Další kolo se uskuteční za 14 dní a v duelu o čtvrté místo se v něm utkají Paneláci s VÉ-PÉ-TÉ. V dalším duelu určitě chtít tým KO-SA zkomplikovat cestu celku Tip café za celkovým vítězstvím. Volno bude mít tentokrát Oktopus.