Uživatelský účet
Přihlášení uživatele close

Zadejte prosím emailovou adresu a heslo.

E-mail:
Heslo:
Ankety
Kalendář akcí
Srpen 2018
poútstčtsone
  125
6789101112
13141516171819
20212223
2728293031  
Aktuálně

Zuberská kuželkářská liga chystá šestý start

2.8.2018

Již po šesté pro Vás připravujeme dlouhodobou soutěž nazvanou Zuberská amatérská liga v kuželkách. O ...

více...
Připravované akce

HKM Šala - ASSHB Strasbourg

Sportovní hala - 24.8.2018

HÁZENÁ Valašský pohár 2018


HC ROBE Zubří - HKM Šala

Sportovní hala - 24.8.2018

HÁZENÁ Valašská pohár 2018


HKM Šala - RK Lokomotiva Brčko

Sportovní hala - 25.8.2018

HÁZENÁ Valašská pohár 2018


Rezervace sportovišť

Sportovní hala

Sokolovna

Kuželna

Polyfunkční centrum

Tématem letošního galavečera byly děti a sport

25.3.2018

ObrázekV sobotu sedmnáctého března se v Klubu Zubří konal již pátý ročník slavnostního Sportovního galavečera, v rámci kterého jsou odtajňovány výsledky ankety o nejlepší zuberské sportovce minulé sezóny. V letošním roce poprvé rozhodovala o výsledcích odborná komise. Veřejnost dostala prostor v anketě, v níž se volil nejpopulárnější sportovec. Zatímco odborná komise rozhodla o tom, že letošní výsledky s absolutní převahou opanovali házenkáři a absolutním vítězem ankety SPORTOVEC ROKU se stal Jakub Hrstka,

cenu popularity získal ultramaratonský běžec Tomáš Štverák. Výsledky jednotlivých kategorií zde.

Program letošního galavečera byl vystavěn na tématu: DĚTI A SPORT.  Děti část večera moderovaly, předávaly ceny, hrála dětská kapela (Kapela Docela) a také odtajnění výsledků měla na starosti „dětská zuberská televize“ a její sportovní redakce. I jednotliví účinkující rostli a dozrávali. Zatímco úvod patřil začínajícím asi šestiletým moderním gymnastkám, ke konci první části už byly k vidění velké slečny a po přestávce mladí pánové: jednokolkař Staňa Ondřej a David Pargač. Ten předvedl málo vídanou silovou akrobacii na 4 židlích, tzv. handstand show. O hudební doprovod druhé poloviny programu se postarala legendární zuberská formace FARAON, která už je na scéně déle než 50 let. 

O nejúsměvnější momenty programu se postaraly děti z MŠ Duha prostřednictvím projekce. Děti na kameru odpovídaly na otázky k jednotlivým vyhlašovaným kategoriím. Tak jsme se od nich dozvěděli například, že popularita je Eskymák nebo že kolektiv je auto, protože má kola. Nechyběli ani vzácní hosté – syn legendárního skokana na lyžích Jiřího Rašky (Jiří Raška ml.), který nám připomenul jeho osobnost i tréninkové metody. A další vynikající skokan na lyžích Jakub Janda, kterému se podařilo doskočit až do Poslanecké sněmovny Českého Parlamentu.

Letošní Sportovní galavečer v Zubří byl opět velkou oslavou sportu a vyjádřením díků Města Zubří všem, kteří o jeho rozvoj a slávu v místě pečují.

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii