UŽIVATEL

Aktuální informace

Vítězi turnaje Mirek Kuběj a Jakub Trebula

22.2.2016

ObrázekSobota 20. února patřila v sokolovně opět stolnímu tenisu. Uskutečnil se zde již čtvrtý ročník Turnaje neregistrovaných hráčů, kteří se na pěti stolech utkali ve dvouhře. Mezi devětadvaceti zúčastněnými byla přihlášena i jedna dívka a nevedla si vůbec špatně. Novinkou letošního ročníku bylo rozdělení hráčů do dvou kategorií - do 35 a nad 35 let. V mladší kategorii startovalo devět hráčů, do starších se přihlásilo dvacet borců. Počtu přihlášených byly přizpůsobeny i herní systémy jednotlivých kategorií.

Další informace

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Marodi opět vítězí v Zuberské lize

19.2.2016

ObrázekJiž v patnáctém kole je znám vítěz třetího ročníku Zuberské amatérské ligy v kuželkách. Po vítězství nad celkem TIP cafe se jim stali Marodi, kteří tak obhájili svůj triumf z minulého ročníku. Ale začněme pěkně popořádku. Kolo bylo zahájeno duelem mezi celky KO-SA a Skittles crew. V tomto souboji se bojovalo o stupně vítězů a zvládli ho lépe domácí, když zvítězili 8:0. Všichni tři hráči předvedli výborné výkony - Vašek Zeman 248, Jarda Jurka 248 a Pavel Mizera 253 shozených kolků! Z týmu hostí byl nejlepší Tomáš Mičkal výkonem 235 kuželek. Tři kola před koncem tak zůstává tým KO-SA v boji o stupně vítězů, hostující borci již zřejmě na medaile nedosáhnou. V dalším utkání se sice Lutomidaji díky výkonu Dana Krupy (217) dostali v duelu s Paneláky do vedení, ale to bylo z jejich strany vše.