Uživatelský účet
Přihlášení uživatele close

Zadejte prosím emailovou adresu a heslo.

E-mail:
Heslo:
Ankety
Kalendář akcí
Červenec 2018
poútstčtsone
      1
2345678
9101112
16171819202122
23242526272829
3031     
Aktuálně

Tomáš Macháček po pěti letech opět vítězem!

3.7.2018

Studené počasí, stejné jako na konci měsíce března, přivítalo tenisty na kurtech Polyfunkčního  ...

více...
Připravované akce

HC ROBE Zubří - Sokol Nové Veselí

Sportovní hala - 15.9.2018

2. kolo házená Extraliga mužů


HC ROBE Zubří - ŠSK Talent Plzeň

Sportovní hala - 29.9.2018

4. kolo házená Extraliga mužů


HC ROBE Zubří - SKKP Handball Brno

Sportovní hala - 31.10.2018

7. kolo házená Extraliga mužů


Rezervace sportovišť

Sportovní hala

Sokolovna

Kuželna

Polyfunkční centrum

Aktuální informace

Zobrazuji položky 346 až 350 (79 stránek)

Sportovec města Zubří roku 2013 17.1.2014

Představujeme kategorii Kolektiv dospělí

Seznam nominovaných:

  • A družstvo mužů
  • Mladší dorost
  • Starší dorost

Sportovec města Zubří roku 2013 17.1.2014

Představujeme kategorii Mimořádný sportovní výkon roku

Seznam nominovaných:

  • Kocurek Petr
  • Štverák Tomáš

Sportovec města Zubří roku 2013 17.1.2014

Představujeme kategorii Sportovní legenda

Seznam nominovaných:

  • Hrachovec Daniel, modelářství – obří akrobatické modely
  • Krupa Lubomír, kuželky, turistika
  • Mikulenka Miroslav, házená

Sportovec města Zubří roku 2013 17.1.2014

Představujeme kategorii Jednotlivci mládež

Seznam nominovaných:

  • Cáb Tomáš, ZŠ Zubří, házená HC Zubří
  • Krůpová Alžběta, házená, TJ Lesana Zubří
  • Mikulenka David, házená, brankář HC Zubří
  • Mikulenková Iveta, házená, TJ Lesana Zubří
  • Mizerová Jolana, házená, HC Zlín
  • Palát Dušan, házená, HC Zubří, fotbal FC Zubří, FC Rožnov
  • Pernicová Zuzana, Vrátilová Kateřina, estetická skupinová gymnastika, TJ Sokol Velký Týnec
  • ​​Šustáček Tomáš, tenis, TK Agrofert Prostějov 

Sportovec města Zubří roku 2013 16.1.2014

Představujeme kategorii Jednotlivci dospělí

Seznam nominovaných:

  • Jurka Miroslav, házená, Saint-Raphaël Var Handball
  • Kohutová Veronika, kickboxing, čínský kickboxing SANDA, ASIA-GYM-SPORT Rožnov pod Radhoštěm
  • Krůpa Radim, kuželky, TJ Gumárny Zubří
  • Orság Petr, házená, HC Gumárny Zubří
  • Palátová Michaela, házená, DHK Zora Olomouc
  • Pšenica Martin, motokros, SMS Morava
  • Šimurda Jakub, modelářství, MK Zubří
  • Těhan Tomáš, sportovní střelba, Dukla Plzeň

Zobrazuji položky 346 až 350 (79 stránek)