Uživatelský účet
Přihlášení uživatele close

Zadejte prosím emailovou adresu a heslo.

E-mail:
Heslo:
Ankety
Kalendář akcí
Duben 2018
poútstčtsone
      1
234567
91011121315
1617181920
23242526272829
30      
Aktuálně

Další ročník Zubříčka startuje

19.4.2018

Prvního května odstartuje další ročník tenisového Zubříčka. Nasazení přihlášených hráčů proběhne 30. ...

více...
Připravované akce

TJ Gumárny Zubří - TJ Zbrojovka Vsetín B

Kuželna - 21.4.2018

9.00 hod utkání 26. kola krajského přeboru


HC Zubří B - TJ Nový Jičín

Sportovní hala - 22.4.2018

13.00 hod utkání 19. kola 2. ligy SM mladších dorostenců


HC Zubří - Talent Plzeň

Sportovní hala - 22.4.2018

17.00 hod utkání 19. kola 1. ligy starších dorostenců


Rezervace sportovišť

Sportovní hala

Sokolovna

Kuželna

Polyfunkční centrum

Aktuální informace

Zobrazuji položky 341 až 345 (78 stránek)

Sportovec města Zubří roku 2013 17.1.2014

Představujeme kategorii Kolektiv dospělí

Seznam nominovaných:

  • A družstvo mužů
  • Mladší dorost
  • Starší dorost

Sportovec města Zubří roku 2013 17.1.2014

Představujeme kategorii Mimořádný sportovní výkon roku

Seznam nominovaných:

  • Kocurek Petr
  • Štverák Tomáš

Sportovec města Zubří roku 2013 17.1.2014

Představujeme kategorii Sportovní legenda

Seznam nominovaných:

  • Hrachovec Daniel, modelářství – obří akrobatické modely
  • Krupa Lubomír, kuželky, turistika
  • Mikulenka Miroslav, házená

Sportovec města Zubří roku 2013 17.1.2014

Představujeme kategorii Jednotlivci mládež

Seznam nominovaných:

  • Cáb Tomáš, ZŠ Zubří, házená HC Zubří
  • Krůpová Alžběta, házená, TJ Lesana Zubří
  • Mikulenka David, házená, brankář HC Zubří
  • Mikulenková Iveta, házená, TJ Lesana Zubří
  • Mizerová Jolana, házená, HC Zlín
  • Palát Dušan, házená, HC Zubří, fotbal FC Zubří, FC Rožnov
  • Pernicová Zuzana, Vrátilová Kateřina, estetická skupinová gymnastika, TJ Sokol Velký Týnec
  • ​​Šustáček Tomáš, tenis, TK Agrofert Prostějov 

Sportovec města Zubří roku 2013 16.1.2014

Představujeme kategorii Jednotlivci dospělí

Seznam nominovaných:

  • Jurka Miroslav, házená, Saint-Raphaël Var Handball
  • Kohutová Veronika, kickboxing, čínský kickboxing SANDA, ASIA-GYM-SPORT Rožnov pod Radhoštěm
  • Krůpa Radim, kuželky, TJ Gumárny Zubří
  • Orság Petr, házená, HC Gumárny Zubří
  • Palátová Michaela, házená, DHK Zora Olomouc
  • Pšenica Martin, motokros, SMS Morava
  • Šimurda Jakub, modelářství, MK Zubří
  • Těhan Tomáš, sportovní střelba, Dukla Plzeň

Zobrazuji položky 341 až 345 (78 stránek)