ZUBŘÍČEK Facebook
REZERVACE
UŽIVATEL

Aktuální informace

Dětský sportovní den 2018

20.6.2018

ObrázekSobota 16. června patřila v Zubří všem sportuchtivým dětem. Krásný sportovní areál Polyfunkčního centra za místní Základní školou hostil již 6. ročník dětského sportovního dne v Zubří, který od počátku stojí především na atletickém víceboji pro děti od 2 do 12 let – závodu ČOKOLÁDOVÁ TREPKA. Tu letos doplnil doprovodný program, který dětem hravou formou představil báječný svět zvířat. Čokoládové trepky se přímo zúčastnilo přes 200 dětí ve věku od 2 do 12 let rozdělených

Další informace

Běh Tomáše Štveráka

8.6.2018

ObrázekJelikož bude o Vaše děti na Čokoládové trepce dobře postaráno, svůj volný čas můžete poprvé využít aktivně také jako sportovci. Letošní dětský den jsme doplnili o běžecké závody pro dospělé, ale také pro děti, které se již nemůžou Čokoládové trepky zúčastnit (nad 12 let).
Patronem závodu se stal Tomáš Štverák, mladý zuberský borec, který šíří slávu po celé Evropě v rámci ultramaratonských závodů. Start tohoto závodu je ve 14 hodin a běží se v blízkém okolí areálu Polyfunkčního centra, kam se také vrátí závodníci do cíle. Na trať závodu, který měří cca 3,6 km se můžete podívat na mapce. Více informací na tomto odkazu.

Další informace