Odbor kultury a sportu města Zubří pořádá v sobotu prvního července 2017 od 8.30 ...

Polyfunkční centrum

Aktuální informace

Zobrazuji položky 11 až 15 (69 stránek)

Turnaj TOP 12 uzavřel amatérskou ligu Kuželna - 30.3.2017

ObrázekPoslední březnová sobota patřila nejlepším zuberským amatérským kuželkářům. Nejlepší hráči poměřili své síly v rámci exhibičního turnaje TOP 12, který je poměrně prestižní a o výsledku rozhoduje každý hod. Hraje se totiž jen pět hodů do plných, pět v dorážce, se střídáním drah. Takže sebemenší zaváhání se ihned projeví. Do turnaje tentokrát nevstoupilo dvanáct nejlepších hráčů soutěže, protože ze zdravotních důvodů nemohli hrát Jarda Pavlát a Jindra Cahlík.

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Czech OPEN International & Spirit of Budo ve Sportovní hale Sportovní hala - 22.3.2017

Obrázek

V sobotu se v zuberské Sportovní hale uskuteční velká mezinárodní turnaj v bojových sportech. Na turnaji budou startovat všichni současní reprezentanti ČR-ČSFu,CWF a zahraniční závodníci národních týmů z 11 států. Mistři světa, mistři Evropy a také všichni medailisté z ME i MS. V kategoriích děti, kadeti, senioři by se mělo představit celkem 330 sportovců na platformě LEI TAI: ČÍNSKÝ KICKBOXING SANDA, v boxerském ringu: KICKBOXING FULL-CONTACT, K1, v Octagonu: MMA. Eliminační zápasy začínají v 8.30 hod, ve 20 hodin pak bude zahájen slavnostní galavečer k 25. výročí založení klubu Asia gym sport. Kromě turnajových soubojů bude možno shlédnout ukázky bojových sportů a umění WUSHU, JUDO, JIU JITSU, KRAV MAGA, CAPOIERA,

V pondělí otevíráme Polyfunkční centrum Polyfunkční centrum - 17.3.2017

ObrázekZdá se, že je jaro tady, proto už se těšíme, až se s Vámi budeme opět setkávat na Polyfunkčním centru! To otevíráme v pondělí 20. března. Otevřeno bude denně od 8 do 18.30 hod, s prodlužujícími se dny, budeme samozřejmě prodlužovat i otevírací dobu!!

Poslední kolo ligy určilo pořadí na stupních vítězů Kuželna - 17.3.2017

ObrázekVčerejším dnem skončil čtvrtý ročník zuberské amatérské ligy v kuželkách. V úvodním duelu proti sobě nastoupili Gumotíci a tým TPV. Jindra Cahlík (225) získal pro svůj tým první dva body, jenže po druhém duelu srovnal skóre Pepa Mazáč (217). Do závěrečného souboje šli borci z TPV s náskokem 25 kolků a s vidinou prvního vítězství v lize. Jenže proti byl Petr Procházka, který se výkonem 241 kolků nejen dostal do sestavy kola, ale hlavně připsal Gumotíkům dva body do tabulky. Ti nakonec obsadili páté místo, tým TPV skončil na poslední, sedmém místě. Je škoda, že soutěž končí, protože právě hráči TPV předvedli v závěrečných kolech velké zlepšení. V dalším souboji šlo o hodně. Vítězství týmu KO-SA mohlo přinést potvrzení prvenství Marodů, případný posun KO-SY na třetí místo (v případě porážky Tip café) a taky

První místo si zaslouží každý sportovec 14.3.2017

ObrázekV neděli proběhlo v Klubu v rámci Sportovního galavečera vyhlášení Nejlepšího sportovce města Zubří za rok 2016. Kategorii jednotlivců opanoval Tomáš Štverák, který byl zároveň dekorován jako Absolutní vítěz ankety. Stejný kousek se mu povedl už v minulém roce a my jsme se ho zeptali na jeho pocity.
Tome, tak jaké to je být podruhé po sobě nejlepším sportovcem v Zubří?