ZUBŘÍČEK Facebook
REZERVACE
UŽIVATEL

Aktuální informace

Gumotíci stále suverénní!

6.11.2018

ObrázekNa úvod odloženého druhého kola se střetly týmy Gumotíků, které stihl začátek ligy ve skvělé formě, a Oktopusu, který skončil vloni stříbrný. Výbornou formu hned v úvodním duelu předvedl Jindra Cahlík, který výkonem 157 kolků po první dráze, atakoval rekord ligy, který drží výkonem 297 Luba Krupa. Rekord tentokrát odolal, ale bylo z toho skvělých 284 kolků! I v dalším duelu porazil svého soupeře Petr Procházka a Milan Leška vstupoval proti Jardovi Pavlátovi s velkou ztrátou 49 kolků. Po remíze 246:246 zůstal náskok stejný a do tabulky si připsali další dva body Gumotíci, kteří zatím kuželkářské lize kralují.

Ve druhém utkání proti sobě nastoupily týmy Paneláků a KO-SY, které dosud v lize nezískaly ani bod. Lépe začali díky Vaškovi Zemanovi (240) hosté. Na 2:2 srovnal po dramatickém duelu Viktor Frňka a musel rozhodnout poslední zápas. V něm byl lepší Ruda Blabla, ale jeho vítězství o 17 kolků stačilo jen na celkovou remízu. 

 

Další informace

Sportovní halou opět svištěly badmintonové míčky

5.11.2018

ObrázekOpět po dvou letech (rekonstrukce) se do Sportovní haly vrátil badminton. Úroveň byla opět skvělá, protože jsme zde mohli pohromadě vidět nejlepší amatérské badmintonisty a badmintonistky z celého okolí. A nejen z toho nejbližšího, ale také ze Starých Hamer, Frýdlantu, Malenovic nebo Ostravy. K nim se přidalo i pár místních badmintonových nadšenců, kteří i přesto, že v Zubří není badminton mezi TOP sporty, podávali hezké a bojovné výkony! Oproti minulým letům nás čekala spousta změn - nová palubovka, osvětlení, okna, jinak otočené kurty a bylo nutno těmto změnám přivyknout.

Další informace

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii