ZUBŘÍČEK Facebook
REZERVACE
UŽIVATEL

Aktuální informace

Zuberská kuželkářská liga chystá šestý start

2.8.2018

ObrázekJiž po šesté pro Vás připravujeme dlouhodobou soutěž nazvanou Zuberská amatérská liga v kuželkách. Obhájí titul z loňského roku celek Tip café? Uvidíme nějaké nové či staronové týmy v soutěži?
Pokud budete mít zájem si tuto prestižní ligu zahrát, je třeba se do 10. září přihlásit!! Přihláška je k dispozici zde a je třeba ji do výše uvedeného termínu předat osobně Pepovi Randusovi nebo Pavlu Přikrylovi ve Sportovní hale nebo zaslat na email josef.randus@mesto-zubri.cz.
Liga je určena pro tříčlenná smíšená družstva a hrát se bude na 60 hodů sdružených, to znamená 15 hodů do plných + 15 hodů dorážky s výměnou drah.

Další informace

Tomáš Macháček po pěti letech opět vítězem!

3.7.2018

ObrázekStudené počasí, stejné jako na konci měsíce března, přivítalo tenisty na kurtech Polyfunkčního centra u příležitosti konání šestého ročníku turnaje ve dvouhře. Přidal se i studený vítr, sem tam vysvitlo sluníčko, takže počasí bylo téměř jako na apríla. Ani to ale neodradilo šestnáct statečných, aby se opět po roce utkali o putovní pohár. A při neúčasti vítěze posledních tří ročníků Aleše Opálky jsme byli zvědavi, kdo usedne na uvolněný trůn. Hráči byli rozděleni do čtyř skupin s jistotou, že do play off postupují všichni.

Další informace

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii