Uživatelský účet
Přihlášení uživatele close

Zadejte prosím emailovou adresu a heslo.

E-mail:
Heslo:
Kalendář akcí
Duben 2017
poútstčtsone
     
34567
1113
1718192021
2425262728
Aktuálně

DĚTSKÝ SPORTOVNÍ DEN - čoKOLádOvá trepka 2017

19.4.2017

Voláme na celé KOLO! Nejste žádní KOLOhnáti, sportujete přece rádi! Pokud nechcete být pát ...

více...
Připravované akce

FC Zubří A - FC Slušovice - Fotbal

30.4.2017

16.30 hod utkání 19. kola I.A třídy mužů


FC Zubří - TJ Vidče - Fotbal

30.4.2017

14.00 hod utkání 17. kola OP starší přípravky


Turnaj mladších přípravek - Fotbal

30.4.2017

10.00 hod turnaj nejmenších


Rezervace sportovišť

Sportovní hala

Sokolovna

Kuželna

Polyfunkční centrum

Aktuální informace

Zobrazuji položky 11 až 15 (68 stránek)

Sportovní galavečer v sestřihu TV Beskyd 6.3.2017

ObrázekNa reportáž TV Beskyd se můžete podívat na tomto odkazu


Nejlepším sportovcem Zubří opět Tomáš Štverák 4.3.2017

ObrázekPodruhé po sobě se stal absolutním vítězem ankety Sportovec roku města Zubří Tomáš Štverák. Ovládl samozřejmě i kategorii Jednotlivec dospělí, když na druhém místě skončil Matěj Šustáček a třetí Kuba Hrstka! Mládežnickou kategorii jednotlivců ovládly dívky - nejlepší byla Nela Mičolová, na druhém místě skončila Míša Polášková a na třetím Alžběta Krůpová. Mezi kolektivy jsou nejoblíbenější gymnastické seniorky, na dalším pořadí skončili mladší dorostenci v házené a třetí místo patří starším žačkám Lesany. 


Program na měsíc březen 2.3.2017

ObrázekSportovní galavečer s vyhlášením ankety Sportovec města Zubří roku 2016, jeden kousek z divadelního předplatného, Benefice pro stonožku nebo koncert Lenky Dusilové s Lasse Mattthiessenem - tohle všechno bude k vidění v březnu v Klubu. K tomu promítání v kině, akce v Muzeu a knihovně včetně Noci s Andersenem. Ve Sportovní hale se můžeme těšit na spoustu házenkářských nebo futsalových zápasů, v kuželně nás čekají závěrečné zápasy krajského přeboru i zuberské amatérské ligy a do sokolovny se můžete zajít podívat na zápasy stolního tenisu. Opravdu pestrá nabídka..... .


Korunovace Marodů odložena Kuželna - 2.3.2017

ObrázekO pořadí na stupních vítězů se rozhodne až v posledním kole. Parádní výkon celku Tip café, nejlepší týmový výkon v soutěži a jejich výhra nad Marody, totiž ještě neumožnila vyhlásit vítěze tohoto ročníku. V případě vítězství Oktopusu nad celkem KO-SA by srovnali bodový počet s Marody a rozhodoval by průměr, který mají výrazně lepší Marodi. Rozhodnuto není ani o ostatních stupních vítězů. Tip café bude bojovat v posledním kole o stříbro, tým KO-SA o bronz. Na to, jak všechno dopadne, si budeme muset počkat do čtvrtku 16. března, kdy skončí čtvrtý ročník této soutěže. Jak to teda včera v kuželně vypadalo? Na úvod proti sobě nastoupily celky KO-SY a TPV. Domácí se ještě nevzdali boje o bronz a k povinnému vítězství ještě potřebovali přidat co nejvíce kolků. A to se jim i podařilo.

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii


Další ztráta Marodů! Kuželna - 24.2.2017

ObrázekDvanácté kolo mohlo určit vítěze čtvrtého ročníku amatérské ligy. Stačilo, aby Marodi dle předpokladů porazili předposlední Gumotíky. Jenže Gumotíci předvedli dosud svůj nejlepší výkon v sezóně a s Marody remizovali 4:4. A nebyli ani daleko od výhry. Pojďme se ale podívat na zápasy tohoto kola pěkně popořádku. V zápase mezi týmy Oktopusu a TPV měli domácí potvrdit roli favorita, ale neměli to vůbec jednoduché, protože borci z TPV ukázali, že nejsou jen do počtu, a že se s nimi musí počítat! Nejprve sice Franta Krupa připsal dva bodíky Oktopusu za výkon 232 kolků, jenže poté Lukáš Vaněk shodil pěkných 241 kolků a srovnal na 2:2. S náskokem čtrnácti kolků vstupovala do posledního souboje nejlepší žena ligy, Naďa Lešková a i když podala svůj nejhorší výkon v lize (213), porazila svého soupeře o šest kolků


Zobrazuji položky 11 až 15 (68 stránek)