Sportovní galavečer v rytmu samby

23.3.2016

ObrázekJiž po třetí máme tu čest v Klubu Zubří přivítat v rámci slavnostního galavečera nejlepší zuberské sportovce i jejich nejvěrnější fanoušky. Zuberský duch sportu už se začíná pomalu protahovat, protože ví, že v rámci galavečera má spoustu práce – tolik sportovních duší, příběhů a nálady koncentrované na jednom místě, to pro něj vždy znamená neuvěřitelnou zátěž, ale zároveň radost. S blížící se olympiádou v Riu nám již všem zrychluje tep, a vězte, že i průběh letošního slavnostního udílení cen vítězům ankety o nejlepší sportovce Zubří bude tepat v neuvěřitelném rytmu – v rytmu samby, bubnů a vašich srdcí.

Přijměte naše pozvání do pestrobarevného světa sportu, v němž provoláváme slávu vítězům a čest poraženým. Přijďte vzdát čest hrdinům, kteří lásce ke sportu zasvětili svůj život. Přijďte se pobavit a nasát trochu olympijské atmosféry. Zavítejte mezi nás a oslavujte fantastické úspěchy těch, kteří žijí vedle vás.

Svá místa si můžete rezervovat prostřednictvím on-line rezervace na webu: http://rezervace.mesto-zubri.cz/ a to od úterý 29. 3. 2016 od 8.00 hodin ráno. Můžete také využít možnosti telefonické rezervace na tel. č. +420 571 658 788.