Sportovec města Zubří roku 2013
Představujeme kategorii Jednotlivci dospělí
Seznam nominovaných:
- Jurka Miroslav, házená, Saint-Raphaël Var Handball
- Kohutová Veronika, kickboxing, čínský kickboxing SANDA, ASIA-GYM-SPORT Rožnov pod Radhoštěm
- Krůpa Radim, kuželky, TJ Gumárny Zubří
- Orság Petr, házená, HC Gumárny Zubří
- Palátová Michaela, házená, DHK Zora Olomouc
- Pšenica Martin, motokros, SMS Morava
- Šimurda Jakub, modelářství, MK Zubří
- Těhan Tomáš, sportovní střelba, Dukla Plzeň
Jurka Miroslav
Házená,Saint-Raphaël Var Handball
Český reprezentant v házené, 24 startů, 35 branek
sezóna 2012/13:
HC Gumárny Zubří, 5. místo v české extralize, 13 utkání, 107 gólů
HC Sporta Hlohovec, 2. místo ve slovenské extralize, 15 utkání, 81 gólů
sezóna 2013/14:
Saint-Raphaël Var Handball, prozatímní 6. místo, 10 utkání 16 gólů
Kohutová Veronika
Kickboxing, Čínský kickboxing SANDA, ASIA-GYM-SPORT Rožnov pod Radhoštěm
Reprezentantka České republiky
Vicemistryně světa 2013 WAKO – MS v Antalyi, Turecko, KICK-LIGHT
Účast na MS v Kuala Lumpur, Malaisie v Čínském kickboxingu SANDA
Vítězka CZECH OPEN Praha, ve 2 kategoriích KICKBOXING LIGHT-CONTACT a KICK-LIGHT
Vítězka SLOVAK OPEN 2013, KICKBOXING LIGHT-CONTACT
Stříbrná medaile PRAGUE OPEN 2013, ve 2 kategoriích KICKBOXING LIGHT-CONTACT a LOWKICK LIGHT
Stříbrná medaile SLOVAK OPEN 2013, KICK-LIGHT
Krůpa Radim
Kuželky, TJ Gumárny Zubří
Sezóna 2012/13:
7. místo v krajském přeboru ZL kraje, 10 místo mezi jednotlivci s průměrem 428,2 kolků na zápas
nejlepší hráč zuberského celku
Sezóna 2013/14:
Prozatímní 5. místo v krajském přeboru ZL kraje
Orság Petr
Házená, HC Gumárny Zubří
Sezóna 2012/13:
5. místo v české extralize, úspěšnost 45,91%, úspěšné zákroky brankářů 584x – 1. místo
Nejlepší brankář turnaje Maynet Cup v Hlohovci v lednu 2013
Sezóna 2013/14:
Prozatímní 10. místo v české extralize
Palátová Michaela
Házená, DHK Zora Olomouc
Sezóna 2012/13:
Mistryně České republiky v kategorii starších dorostenek – 17 zápasů, 18 branek
Vítězka Česko-slovenského poháru
Sezóna 2013/14:
1. liga starších dorostenek – 8 zápasů, 26 branek, druhá nejlepší střelkyně týmu
Prozatímní 1. místo skupiny Morava A starších dorostenek
Pšenica Martin
Motokros, SMS Morava
Účastník přeboru Moravy v kategorii Hobby MX2 – celkově 8. místo při třech účastech v osmi závodech
1. místo v Dubňanech
2. místo ve Zděchově
4. místo v Petrovicích
Šimurda Jakub
Modelářství, MK Zubří
Halový juniorský mistr České Republiky 1:10 E Modified
10. místo, Euro Touring Series v Hrotovice, kategorie ProStock
3. místo v seriálu MIBOSport Cup, kategorie Modified
2. (Stock 1:18) a 3. (Open 1:18) místo MČR MICRO 2013 v Zubří
Těhan Tomáš
Sportovní střelba, Dukla Plzeň
Šestinásobný mistr České republiky ve střelbě z kulových zbraní
4x individuálně, 2x členem vítězného družstva Dukly Plzeň
Vítěz kontrolních závodů reprezentace ve velkorážné a standardní pistoli, 3. místo v rychlopalné pistoli
Vítěz Grand prix of Liberation, Plzeň 2013 ve velkorážné pistoli, individuálně i jako člen týmu ČR
Vítěz IWK Hannover, Německo 2013 ve velkorážné pistoli
Druhé místo GP Wroclaw, Polsko 2013 v rychlopalné pistoli