ZUBŘÍČEK Facebook
REZERVACE
UŽIVATEL

První výhra Paneláků

21.11.2017

ObrázekPrvní zápas čtvrtého kola obstaral zápas mezi týmy KO-SY a Tip café. Oba celky do něj vstupovaly bez prohry a s cílem zvítězit. Úvod zápasu se povedl lépe domácím díky Vaškovi Zemanovi, který shodil 251 kuželek a zajistil svému týmu náskok 33 kolků. Druhý zápas byl dramatický od začátku až dokonce a šťastnější byl nakonec Petr Pavlíček (236), který srovnal na 2:2. Před závěrečným duelem měl celek KO-SY náskok 28 kolků a naději na cenný skalp týmu Tip café. Už po první dráze bylo ale zřejmé, že hosté neodejdou poraženi ani z tohoto duelu a nakonec dovedl Robert Jurajda svůj tým k vítezství, když předvedl nejlepší výkon kola - 263 kolků. Da druhý zápas jsme si museli počkat až do pátečního dopoledne. Sváteční den přinesl více radosti Panelákům. Do utkání s celkem VÉ-PÉ-TÉ vstoupili lépe, když první body získal Petr Polách po výkonu 233 kolků.

Poté ovšem Vojta Pernický po shození 227 kuželek srovnal stav utkání na 2:2 a o výsledku rozhodoval poslední duel. Viktor Frňka do něj vstupoval s náskokem jednoho kolku a nejen, že náskok uhájil, ale i navýšil a připsal Panelákům první dva body v soutěži! Na kompletní zápisy obou utkání se můžete podívat zde. Tabulka a výkony jednotlivců jsou k dispozici na tomto odkazu.
V pátém kole bude z programu odehráno pouze jedno utkání a to Oktopus - VÉ-PÉ-TÉ. Druhé utkání mezi celky Paneláků a KO-SY je pro nemoc hostujících hráčů odloženo. Místo toho bude předehráno utkání šestého kola Paneláci - Tip café.