ZUBŘÍČEK Facebook
REZERVACE
UŽIVATEL

První překvapivý zisk VÉ-PÉ-TÉ

20.10.2017

ObrázekDruhé kolo ligy bylo zahájeno zápasem mezi týmy VÉ-PÉ-TÉ a KO-SY. Domácí cítí v tomto ročníku šanci na úspěch, začali více trénovat, dokonce si najali trenéra a hned v prvním utkání ukázali, že by to mohlo jít! Roman Vlk (222) i Lukáš Vaněk (220) zdolali své soupeře a před posledním duelem vytvořili Lukáši Blablovi náskok dvanácti kolků a jistotu, že ze zápasu už neodejdou bez bodu. Ač se Lukáš snažil, a po první dráze si stále udržoval mírný náskok, na výborně hrajícího Dušana Cibulce (237) tentokrát neměl a zápas dospěl nejspíš ke spravedlivé remíze 4:4. Domácí si tak připsali první bod do tabulky, borci z KO-SY si zase udrželi neporazitelnost. Do druhého, již tradičně vyhecovaného utkání, vstoupili o trochu lépe borci z Tip café.

Pepovi Randusovi stačil výkon 227 kolků na zisk bodů, poté naopak Naďa Lešková hezkým výkonem 240 shozených kuželek vyrovnala na 2:2 a o všem rozhodoval závěrečný duel. Milan Leška do něj vstupoval s mírným náskokem tří bodů proti Robertu Jurajdovi a zvlášť po skvělém Milanově výkonu v minulém kole, se čekalo drama do posledního hodu. Jenže tentokrát nebyl Milan v takové pohodě, Robert zase nenechal nic náhodě a dovedl svůj tým k vítězství 6:2 po výborném výkonu 250 kuželek. Oktopus tak zůstává po úvodních dvou kolech překvapivě bez bodu, Tip café se naopak dostalo po své druhé výhře do čela tabulky. Na kompletní zápisy obou utkání se můžete podívat zde. Tabulka a výkony jednotlivců jsou k dispozici na tomto odkazu.


Nyní si opět čtrnáct dní od kuželek odpočineme a na třetí kolo se vydáme až druhého listopadu. Od 16 hodin se utkají vedoucí borci z Tip café proti ambicióznímu týmu VÉ-PÉ-TÉ. Jsme zvědavi, jak hosté do té doby potrénují a jak jim sedne tento duel. Ve druhém zápase se pak od 17.30 hodin představí Paneláci proto Oktopusu. Oba celky jsou zatím bez bodu, takže se dá očekávat velký boj!