Provoz na sportovištích města Zubří

15.11.2013

ObrázekV neděli 17.11.2013 máte poslední možnost si zasportovat v areálu Polyfunkčního centra!! Otevírací doba je od 9 do 16 hodin. Poté se hřiště uzavře a bude fungovat v omezeném režimu. Přes zimu bude možno využívat hřiště s umělým povrchem a trávou na základě telefonické objednávky. Hřiště je nutno objednat předem a platí pro skupiny. Ne pro jednotlivce!
Pro ty, kteří mají zájem sportovat i v zimě nabízíme vyžití v Sokolovně a ve Sportovní hale či kuželně.

Přehled o volných hodinách najdete v sekci rezervace sportovišť. V Sokolovně je možno si zahrát např. stolní tenis, fotbal, basketbal, florbal, volejbal a v neposlední řadě i badminton. Je zakoupena nová síť a zájem o tuto hru stále roste, což dosvědčuje i počet hráčů, kteří zde badminton hrají. Po domluvě s členy lyžařského oddílu si můžete zkusit své dovednosti na lezecké stěně.
Ve Sportovní hale máte možnost si zahrát fotbal, florbal, basketbal, nohejbal, volejbal či házenou. A v kuželně si samozřejmě můžete zkusit, jak jste na tom s přesností a kolik devítek shodíte!
Záleží jen na Vás, zda chcete udělat něco pro své zdraví a pobavit se se svými přáteli v nelítostných sportovních bitvách. To vše Vám sportoviště nabízí ... .