Uživatelský účet
Přihlášení uživatele close

Zadejte prosím emailovou adresu a heslo.

E-mail:
Heslo:
Ankety
Kalendář akcí
Duben 2018
poútstčtsone
      1
234567
91011121315
1617181920
23242526272829
30      
Aktuálně

Další ročník Zubříčka startuje

19.4.2018

Prvního května odstartuje další ročník tenisového Zubříčka. Nasazení přihlášených hráčů proběhne 30. ...

více...
Připravované akce

TJ Gumárny Zubří - TJ Zbrojovka Vsetín B

Kuželna - 21.4.2018

9.00 hod utkání 26. kola krajského přeboru


HC Zubří B - TJ Nový Jičín

Sportovní hala - 22.4.2018

13.00 hod utkání 19. kola 2. ligy SM mladších dorostenců


HC Zubří - Talent Plzeň

Sportovní hala - 22.4.2018

17.00 hod utkání 19. kola 1. ligy starších dorostenců


Rezervace sportovišť

Sportovní hala

Sokolovna

Kuželna

Polyfunkční centrum

Pepinec CUP ovládli Bazalka s Hořelkou

16.10.2017

ObrázekJiž počtvrté jsme se v sokolovně sešli u příležitosti konání turnaje ve stolním tenise, ve čtyřhře mužů. Do turnaje se přihlásilo šestnáct párů, co je dosud nejvíce, a našli jsme mezi nimi i vítěze z minulých ročníků turnajů ve dvouhře nebo čtyřhře. Opět přijela početná ekipa z Tlumačova, nechyběli zástupci z Kopřivnice, Nového Jičína, Frenštátu či nejbližšího okolí. Škoda jen, že zúčastnilo opět jen pár domácích zástupců, ostatní se konfrontaci s "přespolními" hráči vyhýbají.

Nicméně páry Brokeš, Polách a Palát, Pernický byly odhodlány ukázat sílu zuberského stolního tenisu. Boje v základních skupinách měly šmrnc a většina zápasů končila výrazným vítezstvím favoritů, z nichž už se pomalu rýsovali potencionální favorité do závěrečných bojů. Vítězi čtyř skupin se staly páry Bazalka - Hořelka, Kuběj - Bednarik, Brokeš - Polách a Kutra - Krčma T. Na výsledky základních skupin se můžete podívat zde. Osmifinálové zápasy rozdělily startovní pole na dvě půlky - výherci se mohli těšit na čtvrtfinále a protože jsme na tom byli časově hodně dobře, tak ani proherci nemuseli věšet hlavy.

Čekal je turnaj útěchy, kde byla pro vítěze přichystaná odměna v podobě dvou řádně vychlazených piv. Byl to boj od prvního souboje až po finále, ve kterém porazil frenštátský pár Bialek, Kačer rožnovské duo Štůsek, Janošek 3:1 na sety. Průběžně se hrály i čtvrtfinálové zápasy, které již vystavily stopku zuberským párům. Zvláště pár Brokeš, Polách může mrzet prohra 2:3 s pozdějšími finalisty Žídek, Krčma J.. Soutěž gradovala, byli jsme svědky stále kvalitnějšího stolního tenisu a nejednou se rozléhal sokolovnou hlasitý potlesk. Hodně dramatické bylo semifinále mezi páry Bazalka - Hořelka a tlumačovskými Kutra - Krčma T..

Nakonec byli po vítězství 3:2 šťastnější první jmenovaní a těšili se ve finále na obhájce titulu Žídek - Krčma J., kteří ve druhém semifinále oplatili prohru ze skupiny dvojici Kuběj, Bednarik. Turnaj vrcholil skvělým finále, kde byly k vidění parádní výměny. Vyhrát ale mohl jen jeden a nakonec se z triumfu radoval pár Zdeněk Bazalka z Valmezu a Martin Hořelka z Valašské Polanky, když zvítězili v dramatickém utkání 3:2 na sety. Obhájci titulu Roman Žídek a Jirka Krčma se tak museli spokojit s druhým místem. Výsledky play off zde.

Nejlepší páry byly po zásluze odměněny na slavnostním defilé, které následovalo ihned po turnaji a společné focení hráčů zakončilo úspěšný turnaj. Poděkovat je třeba Milanu Pupíkovi, rozhodčímu turnaje, který se zároveň staral o výsledkový servis, Tomovi Pavlištíkovi z kavárny Tip café, který se zase celou dobu staral o pitný režim a stravu účastníků a také Peťovi Štůskovi, který fotil závěrečné předávání cen. Od stolního tenisu si neodpočineme dlouho. Sedmnáctého února příštího roku nás čeká již šestý ročník Turnaje neregistrovaných a těšit se tentokrát můžeme na nejlepší singlisty.

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii