Uživatelský účet
Přihlášení uživatele close

Zadejte prosím emailovou adresu a heslo.

E-mail:
Heslo:
Ankety
Kalendář akcí
Červenec 2018
poútstčtsone
      1
2345678
9101112
16171819202122
23242526272829
3031     
Aktuálně

Tomáš Macháček po pěti letech opět vítězem!

3.7.2018

Studené počasí, stejné jako na konci měsíce března, přivítalo tenisty na kurtech Polyfunkčního  ...

více...
Připravované akce

HC ROBE Zubří - Sokol Nové Veselí

Sportovní hala - 15.9.2018

2. kolo házená Extraliga mužů


HC ROBE Zubří - ŠSK Talent Plzeň

Sportovní hala - 29.9.2018

4. kolo házená Extraliga mužů


HC ROBE Zubří - SKKP Handball Brno

Sportovní hala - 31.10.2018

7. kolo házená Extraliga mužů


Rezervace sportovišť

Sportovní hala

Sokolovna

Kuželna

Polyfunkční centrum

Pepinec CUP ovládli Bazalka s Hořelkou

16.10.2017

ObrázekJiž počtvrté jsme se v sokolovně sešli u příležitosti konání turnaje ve stolním tenise, ve čtyřhře mužů. Do turnaje se přihlásilo šestnáct párů, co je dosud nejvíce, a našli jsme mezi nimi i vítěze z minulých ročníků turnajů ve dvouhře nebo čtyřhře. Opět přijela početná ekipa z Tlumačova, nechyběli zástupci z Kopřivnice, Nového Jičína, Frenštátu či nejbližšího okolí. Škoda jen, že zúčastnilo opět jen pár domácích zástupců, ostatní se konfrontaci s "přespolními" hráči vyhýbají.

Nicméně páry Brokeš, Polách a Palát, Pernický byly odhodlány ukázat sílu zuberského stolního tenisu. Boje v základních skupinách měly šmrnc a většina zápasů končila výrazným vítezstvím favoritů, z nichž už se pomalu rýsovali potencionální favorité do závěrečných bojů. Vítězi čtyř skupin se staly páry Bazalka - Hořelka, Kuběj - Bednarik, Brokeš - Polách a Kutra - Krčma T. Na výsledky základních skupin se můžete podívat zde. Osmifinálové zápasy rozdělily startovní pole na dvě půlky - výherci se mohli těšit na čtvrtfinále a protože jsme na tom byli časově hodně dobře, tak ani proherci nemuseli věšet hlavy.

Čekal je turnaj útěchy, kde byla pro vítěze přichystaná odměna v podobě dvou řádně vychlazených piv. Byl to boj od prvního souboje až po finále, ve kterém porazil frenštátský pár Bialek, Kačer rožnovské duo Štůsek, Janošek 3:1 na sety. Průběžně se hrály i čtvrtfinálové zápasy, které již vystavily stopku zuberským párům. Zvláště pár Brokeš, Polách může mrzet prohra 2:3 s pozdějšími finalisty Žídek, Krčma J.. Soutěž gradovala, byli jsme svědky stále kvalitnějšího stolního tenisu a nejednou se rozléhal sokolovnou hlasitý potlesk. Hodně dramatické bylo semifinále mezi páry Bazalka - Hořelka a tlumačovskými Kutra - Krčma T..

Nakonec byli po vítězství 3:2 šťastnější první jmenovaní a těšili se ve finále na obhájce titulu Žídek - Krčma J., kteří ve druhém semifinále oplatili prohru ze skupiny dvojici Kuběj, Bednarik. Turnaj vrcholil skvělým finále, kde byly k vidění parádní výměny. Vyhrát ale mohl jen jeden a nakonec se z triumfu radoval pár Zdeněk Bazalka z Valmezu a Martin Hořelka z Valašské Polanky, když zvítězili v dramatickém utkání 3:2 na sety. Obhájci titulu Roman Žídek a Jirka Krčma se tak museli spokojit s druhým místem. Výsledky play off zde.

Nejlepší páry byly po zásluze odměněny na slavnostním defilé, které následovalo ihned po turnaji a společné focení hráčů zakončilo úspěšný turnaj. Poděkovat je třeba Milanu Pupíkovi, rozhodčímu turnaje, který se zároveň staral o výsledkový servis, Tomovi Pavlištíkovi z kavárny Tip café, který se zase celou dobu staral o pitný režim a stravu účastníků a také Peťovi Štůskovi, který fotil závěrečné předávání cen. Od stolního tenisu si neodpočineme dlouho. Sedmnáctého února příštího roku nás čeká již šestý ročník Turnaje neregistrovaných a těšit se tentokrát můžeme na nejlepší singlisty.

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii