ZUBŘÍČEK Facebook
REZERVACE
UŽIVATEL

Oktopus si poradil s KO-SOU

1.12.2017

ObrázekŠesté kolo ligy bylo zahájeno již před týdnem předehrávkou mezi celky Paneláky a Tip café, ve kterém byli úspěšnější hosté a zvítězili 6:2. Ve včerejším jediném utkání se střetly týmy Oktopusu a KO-SY. Do utkání vstoupil lépe domácí tým díky Milanovi Leškovi, který předvedl nejlepší výkon kola, shodil 247 kuželek a vytvořil svému týmu náskok 33 kuželek. Ve druhém utkání byl naopak úspěšnější Dušan Cibulec (238) z KO-SY a po vítězství o 11 kolků, stáhl rozdíl ve skóre a srovnal stav utkání na 2:2. Vše rozhodoval až třetí duel a možná překvapivě z něj vyšel vítězně Jarda Adam z Oktopusu, když potvrdil formu z minulého kola a výkonem 246 kolků, dovedl svůj tým k vítězství. Celek Oktopusu si tak připsal do tabulky třetí vítězství a vydal se stíhat dosud suverénní tým Tip café.

KO-SA zůstává na místě třetím. Na zápis z utkání Oktopus - KO-SA se můžete podívat zde. Tabulka a výkony jednotlivců jsou k dispozici na tomto odkazu.

Před sedmým, posledním letošním kolem, které se uskuteční ve čtvrtek 14. prosince, se ještě v dohrávce pátého kola utkají ve středu šestého prosince od 17.30 hodin celky Paneláků a KO-SY. A bude to přímý souboj o třetí místo! Kdo bude úspěšnější?