Nabídka spolupráce a reklamy na sportovištích města Zubří

4.10.2013
Obrázek

Rádi bychom Vám nabídli možnosti spolupráce s odborem kultury a sportu Města Zubří. Za Vaši finanční podporu nebo poskytnutí zboží či služeb zdarma na pokrytí nákladů spojených s realizací kulturních a sportovních akcí  Vám nabízíme:

• volné vstupenky na naše akce,
  • řadu reklamních možností dle dohody,viz nabídka reklamy
  • bezplatný pronájem našich prostor pro sport a kulturu (Sportovní hala, sokolovna, tenisové kurty, kuželna, polyfunkční centrum, velký/malý sál klubu Zubří apod.)

Aktuálně nabízíme

1) reklamu na sportovištích města Zubří

Sportovní hala, Sokolovna, Kuželna, Polyfunkční centrum, tenisové kurty

viz ceník nájemného pro umísťování reklam

2) podpora sportovních akcí konaných odborem kultury a sportu Města Zubří

- poskytnutí věcných darů, reklamních předmětů  nebo finančních prostředků na ceny pro sportovce

• Zuberská amatérská liga v kuželkách (listopad 2013 až březen 2014)
  • turnaje ve stolním tenise, badmintonu pro mládež i dospělé (listopad 2013 až březen 2014)
  • Sportovní galavečer včetně vyhlášení nejlepšího zuberského sportovce roku (březen 2014)
  • Čokoládová trepka – sportovní dětský den (červen 2014)

3) otištění reklamy na měsíční plakáty s programem města Zubří (sport, kultura)

Velikost reklamy: cca. 6 * 8,7 cm
Formát plakátů: A2
Náklad: 100 ks
Náhled plakátů: viz „Program 2013 – šablona
Distribuce: oficiální výlepové plochy Rožnov p. R., Zubří (nepřetržitě) + panelové domy Zubří, Tesco a další místa v Zubří
Cena: 500 Kč/měsíc, 1500 Kč (září – prosinec 2013) nebo věcný dar či služba zdarma této finanční hodnoty

Pro případné zájemce zveřejňujeme ceník nájemného pro umísťování reklam a  prezentaci: nabídka reklamy (kde zjistíte více o reklamních možnostech v Zubří – venkovní plochy, zuberské noviny, webové stránky, tištěná reklama apod.)