ZUBŘÍČEK Facebook
REZERVACE
UŽIVATEL

Na úvod vítězně Tip café s Gumotíky

12.10.2018

ObrázekStejně jako minulý rok se do zuberské amatérské ligy přihlásilo pět týmu a již šestý ročník byl včera zahájen zápasem mezi loňskými obhájci, týmem Tip café, a bronzovou KO-SOU. Možná překvapivě hladce zdolali domácí své soupeře 8:0, přičemž nejlepší výkon předvedl Petr Pavlíček, když shodil 248 kuželek. Z hostujícího týmu byl nejlepší Dušan Cibulec výkonem 237 kolků.

Ve druhém zápase se představili staronoví Gumotíci, kteří se do ligy vrátili po roční pauze, posíleni o hrajícího trenéra Jardu Pavláta. Proti nim nastoupili již tradiční účastníci, Paneláci. Gumotíci se hned na úvod díky Jardovi (252) dostali do vedení. i když to neměl proti Lukáši Blablovi (228) úplně jednoduché. Poté svůj duel vyhrál i Petr Procházka, ve třetím duelu utkání zdramatizoval Ruda Blabla (217). Nakonec ale Gumotíci svůj úvodní zápas vyhráli a do tabulky si připsali první dva body. Volno měl v tomto kole tým Oktopusu. Na kompletní zápisy obou utkání se můžete podívat zde. Tabulka a výkony jednotlivců jsou k dispozici na tomto odkazu.

Druhé kolo bude přeloženo na 1. listopadu a my se tedy vrhneme hned na kolo třetí, a to ve středu 24. října. Utkají se v něm od 17 hodin týmy Oktopusu a Paneláků a od 18.30 hodin proti sobě nastoupí celky Tip café a Gumotíků. Volno má tentokrát celek KO-SA.

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii