Město Zubří vyhlašuje anketu Sportovec města Zubří roku 2013

8.10.2013

ObrázekAž do 8. ledna 2014 mohou sportovní oddíly, kluby či jednotlivci podávat nominace do 1. ročníku ankety Sportovec města Zubří roku. Do ankety mohou být nominováni všichni sportovci, kteří během roku 2013 dosáhli významných sportovních výsledků. Svého sportovce si následně zvolí veřejnost peostřednictvím hlasování na internetu a také v Zuberských novinách. Rozhodovat bude i odborná porota.

Anketa je vyhlášena v těchto kategoriích:

• jednotlivci dospělí
  • kolektiv dospělí
  • jednotlivci mládež
  • kolektiv mládež
  • trenér roku
  • sportovní legenda
  • mimořadný sportovní výkon roku

Nominace

Nominace mohou předkladatelé z řad sportovních oddílů i veřejnosti vyplnit do předepsaného formuláře, který je k dispozici na podatelně městského úřadu, v kancelářích Klubu Zubří, Sportovní haly a zde. Nominovaní mohou být pouze sportovci, kteří jsou registrovaní v oddílech ve městě Zubří nebo sportovci, kteří dosáhli významných sportovních úspěchů v jiných oodílech a mají v Zubří trvalý pobyt.

Hodnocení sportovců a vyhlášení výsledků

Po vyhlášení ankety „Sportovec města Zubří roku 2013“ se do hodnocení zapojí široká veřejnost, která bude hlasovat pro své favority. O nejlepším sportovci bude rovněž rozhodovat odborná porota složená ze sportovních odborníků a zástupců jednotlivých oddílů. Sportovní galavečer s vyhlášením nejlepších sportovců města Zubří proběhne v březnu 2014 (změna termínu vyhrazena).

Kontakt

Nominace sportovců a sportovních družstev bude odbor kultury a sportu přijímat do 8. 1. 2013 osobně prostřednictvím podatelny městského úřadu, v kancelářích  Klubu Zubří a Sportovní haly nebo emailem na adrese josef.randus@mesto-zubri.cz.