Hlasujte pro nejlepšího sportovce města Zubří roku 2013!!!

18.1.2014

ObrázekHlasujte pro nejlepšího sportovce města Zubří roku 2013!!!

Město Zubří vyhlásilo na konci minulého roku anketu O nejlepšího sportovce města Zubří roku 2013. Až do 8. ledna měly možnost sportovní oddíly, kluby či jednotlivci podávat nominace všech sportovců a kolektivů, kteří během roku 2013 dosáhli významných sportovních výsledků.

Do ankety přišlo celkem 37 nominací v sedmi kategoriích, ze kterých můžou občané vybírat právě ty nejlepší z nejlepších!! V každé kategorii lze hlasovat pro jednoho z nominovaných.

Jak můžete hlasovat? Hlasování bude ukončeno 14. února 2014. Máte možnost hlasovat dvěma způsoby:

1) Internet – sport.mesto-zubri.cz, pravý sloupec Ankety

Na internetových stránkách má každý možnost hlasovat pouze jednou. Z důvodu regulérnosti ankety je třeba pro hlasování zadat e-mail, na který bude odeslán odkaz. Hlas se připočte až po potvrzení odkazu. V opačném případě bude považován za neplatný!!!

2) Anketní lístek - Zuberské noviny

Tento vyplněný formulář ze Zuberských novin přijímáme do 14.2.2014 na podatelně MěÚ Zubří, v kanceláři Klubu Zubří, v kanceláři Sportovní haly. Na těchto místech si lze vyzvednout další samostatné hlasovací lístky k vyplnění.

Stejně jako v případě internetového hlasování lze hlasovat pouze jednou!

Sportovní galavečer s vyhlášením nejlepších sportovců města Zubří proběhne 8. března v Klubu Zubří a již nyní jste na něj srdečně zváni. Všechny anketní lístky budou slosovány na galavečeru a vítěz obdrží hodnotnou cenu!