ZUBŘÍČEK Facebook
REZERVACE
UŽIVATEL

Drama na úvod

6.10.2017

ObrázekPo zhruba půl roce jsme se včera vydali opět do kuželny na nejlepší zuberské amatérské týmy. Do letošního ročníku se přihlásilo pět, týmů mezi nimiž chybí, bohužel, obhájci titulu - družstvo Marodů. Ligu zahájili v souboji týmů Tip café - Paneláci, Petr Pavlíček a Věra Poláchová. Petr dle očekávání zvítězil a nasměroval svůj tým k vítězství. Další vítězství zaznamenali i Pepa Randus a Radek Vašek a Tip café si tak mohlo do tabulky připsat první dva body. Pokud byl první duel poměrně jasný, ve druhém mezi KO-SOU a Oktopusem rozhodovaly až poslední hody!

Na úvod zvítězil Pavel Mizera, poté srovnal na 2:2 Milan Leška nejlepším výkonem dne 248 kolků! Finále obstarali Vašek Zeman s Naďou Leškovou a o výsledku se rozhodovalo až v posledních pěti hodech. Šťastnější byl nakonec Vašek (247), který porazil Naďu o šest kolků a zajistil tak svému týmu první vítězství v soutěži. Volno měl v tomto kole tým VÉ-PÉ-TÉ. Na kompletní zápisy všech utkání se můžete podívat zde. Tabulka a výkony jednotlivců jsou k dispozici na tomto odkazu.

Další kolo nás čeká ve čtvrtek 19. října. Nově přejmenovaný celek VÉ-PÉ-TÉ bude chtít být štikou letošního ročníku a uvidíme, zda potrápí tým KO-SA. I druhý zápas mezi Oktopusem a Tip café bude hodně zajímavý. Celek Oktopusu zřejmě nebude chtít prohrát i druhý zápas po sobě, tým Tip café by rád přidal další výhru. Volno bude mít tentokrát celek Paneláků. 

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii