ZUBŘÍČEK Facebook
REZERVACE
UŽIVATEL

Další tři kola za námi

7.12.2018

ObrázekV amatérské kuželkářské lize došlo kvůli zdravotním problémům k několika termínovým posunům, ale nakonec se podařilo další tři kola odehrát a do konce roku nám zbývá již jen kolo osmé, které by mělo být odehráno ve středu 19. prosince. Na úvod pátého kola si poradil celek Tip café s Paneláky, když všichni tři hráči týmu porazili své soupeře. Nejlepší výkon předvedl Vojta Pernický výkonem 240 kolků. Ve druhém zápase se tak jednoznačný průběh neočekával. Utkaly se totiž týmy KO-SY a Oktopusu. Lépe vstoupili do utkání hosté díky Jardovi Adamovi, který zdolal 226 kuželek. A když zvítězila v dalším souboji Naďa Lešková (251) o 46 kolků, bylo o výsledku rozhodnuto. O kosmetickou úpravu výsledku se postaral Vašek Zeman (252), když těsně nad svým soupeřem zvítězil. Na zápisy z utkání se můžete podívat zde. Svou dobrou formu chtěl tým Oktopusu předvést i v šestém kole. Ale hned v úvodním duelu porazil Jarda Pavlát parádním výkonem 270 kolků svého soupeře o 62 kolků a o výsledku bylo rozhodnuto. I v dalších soubojích byli totiž úspěšnější Gumotíci (Cahlík 251, Adámek 230) a zaslouženě tak zvítězili 8:0.

Celek KO-SY si v dalším utkání spravil chuť po porážce v minulém kole a zvítězil nad Paneláky 8:0. Nejlepší výkon předvedl Dušan Cibulec výkonem 252 kolků, Jarda Jurka shodil 242 kolků a Tomáš Zeman 234 kuželek. Z hostů byl nejlepší Viktor Frňka výkonem 202 kuželek. Výsledky šestého kola zde. Týmy KO-SY a Tip café se utkaly na úvod sedmého kola. Lépe začali díky Vojtovi Pernickému (254) hosté, ve druhém souboji byl nakonec šťastnější Vašek Zeman (266), když těsně uhájil vítězství v souboji s Petrem Pavlíčkem (263). Třetí souboj nakonec rozhodoval o osudu z tohoto utkání a úspěšnější byl Robert Jurajda (228), díky němuž si připsal do tabulky dva body tým Tip café.

Dle předpokladů vstoupili vítězně Gumotíci do utkání s Paneláky, když shodil Petr Procházka 204 kuželek. Jenže - ve druhém utkání se vůbec nedařilo Jardovi Pavlátovi, který překvapivě podlehl Rudovi Blablovi (226) a začala se rodit senzace! Tu dokonal v třetím souboji Ivan Daněk, který porazil o 19 kolků svého soupeře a Paneláci si tak mohli připsat první vítězství v soutěži. Bylo nečekané, ale spravedlivé! Zápisy sedmého kola zde. Do vánoc nám zbývá odehrát ještě jedno kolo a utkají se v něm Paneláci s Oktopusem a Gumotíci s Tip café.